pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Į Lietuvą grįžtančius emigrantus oro uoste pasitiko su darbo pasiūlymais
tiesa.com

Šių metų pradžioje, vasario mėnesį Londone vykusiuose debatuose „Sugrįžtanti Lietuva - utopija ar realybė?" susirinkusieji Anglijos lietuviai išgirdo daug politikų ir verslininkų pažadų.

„Investuok Lietuvoje“ vadovas Mantas Katinas prieš beveik metus pažadėjo, kad greitu laiku planuojama baigti kurti vieningą platformą, kurioje bus talpinami profesionalus kviečiantys dirbti Lietuvoje skelbimai. Šį rudenį projektas įgyvendintas, o kalėdiniu laikotarpiu Lietuvoje surengta smagi akcija oro uoste, kviečianti iš užsienio grįžtančius lietuvius pasilikti gimtinėje.

Kalėdoms namo grįžtančius lietuvius Vilniaus oro uoste gruodžio 22–23 dienomis pasitiks ne tik šeima ar draugai, bet ir „Work in Lithuania“ komandos kvietimas likti Lietuvoje ir čia siekti tarptautinės karjeros.

Vilniaus oro uoste sugrįžtančius pasitiko ryškūs plakatai bei smagios žinutės, kurių tikslas vienas – priminti, kad Lietuvoje mūsų talentai reikalingi ir laukiami ne tik per šventes.

„Work in Lithuania“ atstovai siūlė pasidomėti ir konkrečiais tarptautinių įmonių darbo pasiūlymais programos puslapyje www.workinlithuania.lt.

„Šiuo metu pusė šimto žinomų bei sėkmingai veiklą Lietuvoje vystančių kompanijų dalyvauja „Work in Lithuania“ programoje ir užsienyje gyvenantiems specialistams siūlo karjerą Lietuvoje. Pasitikdami šventėms grįžtančius, norime atkreipti jų dėmesį, jog galimybių sėkmingai ir greitai tarptautinei karjerai Lietuvoje dabar yra ne mažiau nei didžiuosiuose pasaulio verslo centruose. Lietuvos specialistų žinios ir gebėjimai čia yra itin vertinami – tai rodo ir tarptautinių kompanijų noras čia investuoti ar kurti savo padalinius. Visgi du trečdaliai šių kompanijų teigia, jog dar jaučia aukštos kvalifikacijos specialistų trūkumą. Tai suteikia išskirtinę progą siekti tarptautinės karjeros kartu mėgaujantis gyvenimo ritmu bei kokybe Lietuvoje“, – pasakojo programos „Work in Lithuania“ iniciatorės, užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius M.Katinas.

Spalio mėnesį startavusi specialistų pritraukimo programa „Work in Lithuania“ yra tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ programa, kurios tikslas – skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius karjerai rinktis Lietuvą.

Portalas www.workinlithuania.lt – tai vieta, kur susitinka sėkmingai šalyje veikiančios užsienio bendrovės ir potencialūs darbuotojai, dalijamasi aktualiomis naujienomis, o nusprendusieji grįžti randa ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos praktinės informacijos sklandžiam persikėlimui į Lietuvą.

2017 12 24 08:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt