antradienis, balandžio 13 d.
I. Šimonytė: karantino atlaisvinimo nebus, gali būti tik sugriežtinimas
BNS

Artimiausiomis savaitėmis karantino atlaisvinimai nėra planuojami, tačiau svarstoma dėl griežtinimų, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

„Epidemiologinė situacija yra, deja, tokia, kad kalbėti apie kažkokius papildomus laisvinimus artimiausiu metu mes nematome jokio pagrindo“, – spaudos konferencijoje trečiadienį sakė ji.

Pasak jos, epidemiologinė padėtis sparčiai blogėja Vilniaus apskrityje ir Marijampolėje, todėl svarstyti atlaisvinimų artimiausiomis savaitėmis, greičiausiai, nebus galimybių.

„Apie diskusijas šiais klausimais galėsime kalbėti jau po Velykų ir tik su sąlyga, kad epidemiologinė situacija per tą laiką bent jau stabilizuosis“, – kalbėjo premjerė.

Ji taip pat teigė, kad Vyriausybė dar šią savaitę spręs, ar nereikia įvesti papildomų griežtinimų.

„Ar reikės papildomų apribojimų veiklai nuo tų, kurie dabar galioja, tai yra, griežtinimo karantino, Vyriausybė dar pasitars ir jeigu sprendimų tokių reikės, jie bus priimti rytoj arba penktadienį ryte“, – sakė I. Šimonytė.

Lietuvoje paskutiniu metu pastebimas paros atvejų augimas, o ekspertų vertinimu, pesimistiniu atveju balandžio viduryje gresia gruodžio mėnesio sergamumas, kai buvo nustatoma po 3 tūkst. atvejų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 03 24 19:54
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt