sekmadienis, sausio 24 d.
I. Šimonytė: naujų kandidatų pavardes įvardinsiu tada, kai galėsiu
BNS

Paskirtoji premjerė Ingrida Šimonytė sako kol kas neįvardinsianti naujų kandidatų į susisiekimo ir žemės ūkio ministrus pavardžių. 

„Pavardes įvardinsiu tada, kai galėsiu įvardinti“, – žurnalistams penktadienį sakė I. Šimonytė.

Prezidentas Gitanas Nausėda po susitikimo su I. Šimonyte penktadienį paskelbė atmetantis Kasparo Adomaičio ir Dalios Miniataitės kandidatūras į susisiekimo ir žemės ūkio ministrus.

I. Šimonytė teigia pasitikėjusi jų kompetencija.

„Esu dėkinga abiem kandidatam, kad jie pasiryžo būti teikiami, aš tikrai pasitikėjau jų kompetencija“, – teigė premjerė.

„Ypatingai gerai žinau, kad tokiam žmogui kaip D. Miniataitei, kuri yra labai profesionali valstybės tarnautoja ir turi turbūt daugiau patirties, negu daugelis žmonių kartu sudėjus, vis dėl to žengti žingsnį iš karjeros tarnautojo į politinį darbą yra labai sunkus apsisprendimas, ir aš esu labai dėkinga, kad man buvo pavykę įkalbinti Dalią tai padaryti“, – kalbėjo ji.

Premjerė taip pat teigė, kad penktadienį vykęs pokalbis su prezidentu buvo darbingas.

„Vertinu kaip darbingą pokalbį ir susitarimą, kurį pavyko pasiekti ir tikiuosi, pavyks ir įgyvendinti“, – sakė I. Šimonytė.

Be kita ko, ji tvirtino, kad jai nebuvo „visiškai priimtinas“ kandidatų aptarinėjimas, koks vyko formuojant šią Vyriausybę.

„Nėra tokio žmogaus, dėl kurio nebūtų galima turėti pastabų. Man ne visiškai matytas buvo toks kandidatų aptarinėjimas, kuris vyko formuojant tokią Vyriausybę. Paprastai atskiros savybės kandidatų nebūdavo atskirai komentuojamos“, – teigė premjerė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 12 04 14:23
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt