sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Įklimpę politikai neskęsta
tiesa.com

Dėl korupcijos pričiupti Radviliškio konservatoriai demonstruoja stulbinamą drąsą prieš jų aferas narpliojančius pareigūnus. Nušalinus nuo vienų pareigų, susikompromitavę veikėjai persėda į kitą mokesčių mokėtojų išlaikomą šiltą kėdę, rašo \"Lietuvos rytas\".

Šiltose kėdėse jau įsitaisė abu aukščiausius postus savivaldybėje užėmę korupcijos skandalo veikėjai – eksmeras Antanas Čepononis ir buvęs administracijos direktorius Eugenijus Pranevičius.

Konservatorių lyderiui A. Čepononiui atsivėrė durys į savivaldybei priklausančią įmonę „Radviliškio šiluma“. O administracijos direktoriaus postą praradęs E. Pranevičius sugrįžo į ankstesnes pareigas – tapo savivaldybės Turto ir vietinio ūkio skyriaus vedėju. Nuo balandžio 5-osios be darbo pabuvęs E. Pranevičius prieš kelias dienas grįžo į savivaldybę. Postą praradęs konservatorius neskurdo – jam buvo išmokėta dviejų mėnesių algos dydžio kompensacija. Dabar jam bus mokamas apie 3300 litų atlyginimas.

Administracijos direktoriaus poste šį veikėją pakeitusi partijos kolegė Jolanta Margaitienė pareiškė, kad savo noru postą palikusiam E. Pranevičiui grįžti į vedėjo pareigas leido Valstybės tarnybos departamentas.

Politikė patikino nematanti nė vienos priežasties neleisti partijos kolegai dirbti. Mat iš Specialiųjų tyrimų tarnybos gautame rašte buvo nurodyta, kad E. Pranevičius figūruoja ikiteisminiame tyrime. Neišvydusi draudimo įdarbinti, Radviliškio valdžia išsyk leido susikompromitavusiam veikėjui grįžti.

2012 06 26 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt