antradienis, spalio 27 d.
Internete plinta šokiruojantis įrašas, kaip paauglys trenkia senoliui: susidomėjo policija, peticija prašoma sodinti už grotų
Dominykas Griežė

Lietuviškame internete – naujas sujudimas: virtuali bendruomenė pasipiktino ir pasišlykštėjo vaizdo įrašu, kuriame paauglys sumuša viešojo transporto stotelėje sėdintį senyvą vyrą.

Pastarasis vaizdo įrašas plinta įvairiose feisbuko, kitų socialinių platformų grupėse. Į Alfa.lt kreipėsi skaitytojas, teigdamas, kad šitaip elgtis yra nepagarbu ir apgailėtina.

16 sekundžių trukmės vaizdo įraše, kurį atsiuntė skaitytojas, matyti, kaip mėlyna striuke ir kariško stiliaus sportinėmis kelnėmis vilkintis paauglys prieina prie senyvo vyro su lazdele, kelis kartus apsižvalgo, o tuomet kartą trenkia jam kumščiu į galvą. Po to chuliganas necenzūrine kalba liepia vyrui dingti.

Iš vaizdo įrašo, kurį atsiuntė skaitytojas, matyti dar vienas šokiruojantis dalykas – šiuo vaizdo įrašu pasidalijo mergina, teigianti, kad smurtavęs paauglys yra jos vaikinas. „Štai dėl ko nelįskit prie mano berno <...> Jei norit gauti žuvų tai eikit pas jį“, – rašo mergina.

Įrašu jau susidomėjo ir policija, feisbuke paskelbusi, kad įrašas yra jau senokas, o chuliganui tuo metu buvo vos 11 metų.

„Aiškėja daugiau detalių dėl įrašo, sulaukusio didžiulio susidomėjimo ir pasipiktinimo.

Įrašas galimai buvo nufilmuotas prieš 4 metus, tada jaunuoliui buvo vos 11 metų. Anot įtariamojo mamos, sūnaus draugas, kuris jį tada filmavo, po kilusio konflikto su jos sūnumi dabar jį paviešino iš galimai netikros anketos.

Toliau tiksliname aplinkybes ir renkame medžiagą“, – rašoma Lietuvos policijos feisbuko paskyroje.

Tuo tarpu svetainėje peticijos.com kviečiama pasirašyti peticiją, kuria paaugliui būtų skirta laisvės atėmimo bausmė.

2020 10 02 15:54
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt