šeštadienis, gruodžio 5 d.
Internete „valstiečius“ pašiepiantis video
tiesa.com

Vėžaičių miestelio bendruomenė smagiai pasitiko Naujuosius metus. Žmonės rinkosi kartu pasitikti 2017-uosius ir ta proga sukūrė savo sveikinimus, kuriuos įrašė.

Praėjus savaitei po Naujųjų sutikimo internete pasirodė per bendruomenės susiėjimą parodytas šmaikštus video, kuriame pašiepiami valdantieji “valstiečiai”.

Portalas delfi.lt pakalbino Vėžaičių bendruomenės pirmininką Vidmantą Gedvilą, kuris teigė, kad neplanavo viešinti specialiai Naujųjų sutikimui sukurto video, tačiau kažkas jį vis dėlto įkėlė į vaizdo įrašų svetainę.

Anot vyriškio, didelės bėdos tame nėra. Mat jis sulaukė daugiau teigiamų nei neigiamų komentarų.

Minėtame video, V. Gedvilas linkėjo 2017-aisiais metais kavą gerti su cukrumi, kad žmonės nebūtų per prievartą aprenti tautiniais drabužiais, nes tikrasis tautiškumas gyvena širdyse. O rankoje laikydamas vištos kiaušinį kalbėjo: „Linkiu, kad mums embrionų nereiktų laikyti šaldytuvuose“.

Sveikinime nebuvo pamiršta paminėti ir garsiai nuskambėjusių valdančiųjų planų apriboti prekybą alkoholiu ir leisti svaigalais prekiauti tik spcializuotose parduotuvėse. Mažesnių miestų ir kaimo gyventojai įsitikinę, kad šalia jų esančios mažos krautuvėlės užvers duris. „O svarbiausia, kad ateinančiais metais mums šanpsas nereikėtų važiuoti pirkti į Klaipėdą“, - linkėjimus bėrė pirmininkas.

Video baigiasi, kai V. Gedvilas išskleidžia skėtį ant kurio sugniaužtas kumštis ir ištiestas didysis rankos pirštas ir patraukia tolyn.

2017 01 05 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt