antradienis, balandžio 13 d.
Iš Baltarusijos atvykusiame krovinyje rasta nelegalių cigarečių už 1,14 mln. eurų
Alfa.lt

Iš Baltarusijos atvykusiame medienos krovinyje rasta nelegalių cigarečių už 1,14 mln. eurų, šeštadienį pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba.

Jos teigimu, į Raigardo kelio postą krovininiu vilkiku antradienio naktį vykęs Baltarusijos pilietis deklaravo gabenantis 22 tonas lentų, tačiau pareigūnams krovinys ir jo maršrutas sukėlė įtarimų.

Anot pareigūnų, mediena yra tradicinė priedanga slėpti kontrabandinius rūkalus, o šis krovinys vyko per Lietuvą į Estiją.

„Buvo nuspręsta lentas patikrinti rentgeno kontrolės sistema, tačiau Raigardo kelio poste tuo metu tam nebuvo galimybės, tad vilkikas su apsauga palydėtas į Medininkų pasienio kontrolės punktą“, – rašoma pranešime.

„Peršvietus krovinį rentgenu, pareigūnų įtarimai tik sustiprėjo, tad medieną nuspręsta iškrauti detalaus patikrinimo vietoje – angare. Tuomet galutinai ir paaiškėjo, kad lentų krovinys tėra imitacija“, – teigia tarnyba.

Įrengtose slėptuvėse aptikta 640 dėžių rūkalų, kuriuose – 320 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių „Fest“, NZ“ ir „Minsk“, jų vertė – 1,14 mln. eurų.

Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje dėl šios kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Nelegalios cigaretės ir vilkikas buvo sulaikyti, mašinos vairuotojas Vilniaus apylinkės teismo sprendimu suimtas mėnesiui.

2021 03 06 15:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt