antradienis, rugsėjo 22 d.
Iš JK deportuotas lietuvis problemų turėjo ir gimtinėje
tiesa.com

Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė du sostinės gyventojus, atskridusius iš Londono. Abu jie Lietuvoje įtariami nusikaltimais, o vienas įstatymus pažeidinėjo ir Anglijoje.

Ketvirtadienio naktį VSAT pareigūnai Vilniaus oro uoste tikrino reisu iš Londono atskridusių keleivių dokumentus. Pasieniečiai jau žinojo, kad šiuo lėktuvu atvyko ir 31-erių Vilniaus gyventojas. Iš Anglijos jis buvo išsiųstas už įstatymų pažeidimus. VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad vyras problemų su teisėsauga turi ir Lietuvoje – jis yra įtariamas nusikaltimo padarymu. Dėl to šio vilniečio paiešką yra paskelbusi sostinės policija.

Pasieniečiai ieškomąjį sulaikė ir pristatė į oro uosto užkardą, o vėliau perdavė paieškos iniciatoriams.

Jiems ketvirtadienio popietę pasieniečiai perdavė ir dar vieną Vilniaus gyventoją. Jis irgi buvo sulaikytas, kai atskrido iš Londono. Dokumentų patikros metu pasieniečiai išsiaiškino, kad 33-ejų vyro Vilniaus policija ieško kaip įtariamojo nusikaltimu.

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 506 įvairių šalių piliečius, kurių už nusikaltimus ir pažeidimus ieškojo Lietuvos ir užsienio valstybių teisėsaugininkai. Dažniausiai tokie asmenys įkliuvo oro uostuose – 331 ieškomasis. Pagal pilietybes daugiausiai sulaikyta Lietuvos (410) piliečių. Taip pat įkliuvo 21 Baltarusijos, 19 Ukrainos, 15 Rusijos ir dar 13-os valstybių piliečiai.

2017 11 03 10:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt