trečiadienis, liepos 8 d.
Iš Vilniaus ir Palangos nauji skrydžių maršrutai
tiesa.com

Iš skirtingų Lietuvos oro uostų, kaip ir į juos, birželį bus galima keliauti keliomis naujomis kryptimis. Jos numatytos iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.

Naujus maršrutus pirmąjį vasaros mėnesį pradės vykdyti dvi naujos aviakompanijos, be to vėl bus atnaujinti anksčiau buvę populiarūs maršrutai.

Jau nuo birželio 2-osios iš Vilniaus pradės skraidyti „Germania“ kompanija, kuri skraidins tiesiai į Ciūrichą (Šveicarija). Skrydžiai bus vykdomi pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Šis maršrutas atgaivinimas po aštuonerių metų pertraukos.

Iki šiol į Ispanijos miestą Barceloną skraidino dvi pigių skrydžių kompanijos „Ryanair“ ir „Wizzair“. Nuo šiol keleiviai į turistų mėgiamą miestą galės nuskristi su naujai darbą Lietuvoje pradėjusios „Veuling“ bendrovės lėktuvais. Šie iš Vilniaus į Barseloną kils kartą per savaitę nuo birželio 29-osios dienos.

Dar vienas naujas maršutas iš Vilniaus drieksis į Odesą (Ukraina). Manoma, kad lietuviai noriai suplanuos praleisti savo atostogas prie Juodosios jūros. Skrydžiai bus vykdomi iki rugsėjo vidurio.

Iš Palangos bus paprasčiau nuskristi į Baltarusijos sostinę Minską. Keleivius vieną kartą per savaitę skraidins „Belavia“ kompanija. Šis maršrutas, kaip pranešė portqalas delfi.lt, jau spėjo pateisinti pajūrio verslininkų lūkesčius. Norinčiųjų skristi labai daug. Kompanija kelis kartus jau keitė mažesnį orlaivį didesniu, kad sutalpintų visus norinčius keliauti.

Į Kijevą (Ukraina) iki rugsėjo 4-osios iš Palangos du kartus per savaitę skrydžius organizuos „Ukraine Internationl Airlines“.

Palangą lengviau pasieks šiltuoju metų laiku turistai iš Rusijos. Iš Maskvos į lietuvišką kurortą vasaros sezonu skraidys „Rusline“ aviakompanijos orlaiviai. Šia krytimi skrydžiai suplanuoti kartą per savaitę ir bus vykdomi iki rugpjūčio 28 dienos.

2016 05 30 16:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt