trečiadienis, spalio 5 d.
Įsižeidęs V. Uspaskichas sulaukė A. Orlausko atsako
Alfa.lt
Facebook

Po rugsėjo 10-osios, Lietuvos šeimų sąjūdžio rengto mitingo Vilniaus Katedros aikštėje, socialiniame tinkle „Facebook“ susikibo europarlamentaras Viktoras Uspaskich ir vienas iš protesto organizatorių Artūras Orlauskas.

Anot V. Uspaskich, jam nebuvo leista kalbėti mitinge, o Lietuvos šeimų sąjūdis gali virsti uždara politine organizacija.

A. Orlauskas feisbuke suregavo į tokius kaltinimus ir rašė, kad V. Uspaskich niekada nesusisiekė su juo dėl galimybės kalbėti mitinge, o mintis apie kuriamą politinę partiją pavadino „konservatorių sapalionėm“.

„Man tikrai neskambinai ir nebuvo jokios kalbos apie kalbėjimą. Ir nereikia kartoti koncervatorių sapalionių apie politinius darinius. Nepyk. Idėjos mūsų ir kaip mes suprantam mes taip ir darom. Vieni daro kiti kalba. Viktorai, manęs niekas neišgąsdins ir tu tą žinai. Sekmės. Geriausia frazė: Man nereikia garbės aš nieko nenoriu, bet labai pykstu, kad man kažkas neleido“, – rašė A. Orlauskas.

„Ir ne jūsų balsais atmesti Partnerystės ir Stambulo įstatymai. Koncervai išsigando ir dalis jų balsavo prieš. O kas juos išgąsdino jei ne 05. 15. Šeimų maršas“, – pridūrė jis.

2021 09 11 12:58
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt