penktadienis, balandžio 16 d.
Išsinuomoti Lukiškių kalėjimą daug norinčių neatsirado
Alfa.lt

Pirmadienį pasibaigusiam Lukiškių kalėjimo komplekso laikinos nuomos konkursui pateiktas vienas pasiūlymas, pranešė Turto bankas.

„Turto bankas gavo vieno dalyvio, siekiančio artimiausiems dvejiems metams išsinuomoti Lukiškių kompleksą, paraišką“, – rašoma pranešime.

Konkurso komisija antradienį paraišką patikrins, vertins bei priims sprendimą dėl tolesnių konkurso procedūrų.

Skelbta, kad Vilniaus centre esantį 18,7 tūkst. kv. m pastatų ploto kompleksą kartu su 2,2 ha teritorija, planuojama išnuomoti dvejiems metams, o pradinė rinkos nuomos kaina siekia 0,97 euro už kv. metrą (be PVM).

Komplekse bus galima vykdyti edukacines, kultūrines, menines, mokslines bei kitas veiklas. Vėliau jį numatoma įveiklinti ilgam laikui.

Turto bankas iki kovo pabaigos ketina atlikti rinkos tyrimą ir apsispręsti, kuris iš dviejų būdų – perivati ir viešoji partnerystė ar ilgalaikė nuoma – būtų tinkamiausia.

1904-aisiais iškilusiame Lukiškių kalėjimo komplekse yra šeši pastatai: Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvė, administracinės, gamybinis patalpos, kalėjimas, taip pat sovietmečiu statyta kalėjimas-ligoninė, tvora su kontroliniu perėjimo postu. Jie įtraukti į Kultūros vertybių registrą ir turi nacionalinės kultūros vertybės statusą.

2021 03 08 19:29
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt