ketvirtadienis, liepos 2 d.
J. Statkevičius išplūdo žinomą dizainerę: tu esi pavydi nevykėlė!
tiesa.com

Pirmadienio vakarą du garsūs Lietuvos dizaineriai Julija Janus ir Juozas Statkevičius ne juokais susikibo. Pastarąjį supykdė J. Janus pasisakymas apie neseniai praūžusį jo jubiliejinį madų šou

J. Janus savo nuomonę viešai paskelbė socialiniuose tinkluose. Dizainerė tikino, kad šiuolaikinė moters samprata pakito, tad mada turėtų ne varžyti, o išlaisvinti.

„Stebėjau visą Juozo jubiliejaus sklaidą ir pati sau galvojau: prancūzai, pačia seniausia savo forma. Visa tai – prieš ką jie patys dabar protestuoja. Nieko prieš juos neturiu, tik mano – šiuolaikinės moters – poreikiai visai kitokie. Man atrodo, kad asmenybė, gebėjimai, sveikas gyvenimo būdas, sportas, dinamiška kasdienybė, saikingas vartojimas seniai dominuoja virš nusidėvėjusių moterų kankinimo įrankių. Laboutin ir Christian Dior formos žavi kaip filmai apie viduramžių karalienes, tačiau būti įkištai į panašų stilių man reikštų grįžti į inkvizicijos laikus.

Graži moteris XXI amžiuje? Kokia ji? Sveiko kūno ir sveikos sielos. Jei ji gimdžiusi, gyvena visavertį šeimos gyvenimą, rūpinasi savimi ir yra mylima – ji tikrai atrodo kitaip nei Juozo modeliai. Ir jai netinka tos suknelės, arba net jei ji į jas įsispraustų – tuoj pat nusiimtų, nes nepatogu, įpareigoja, varžo. Tas pats, kas spraustis į praeitų amžių korsetus, turniūrus, sukneles, šluojančias žemę, ir bandyti įsėsti į savo atomobilį ar švęsti gimtadienį gastrobare, norint pašokti šiuolaikinės muzikos ritmais. Nu niekaip. Tiesiog tai galbūt cirkas, bet ne mada. Sveikas, gyvenime save realizuojantis žmogus dabar yra tas, kurio išorinė elegancija daro įspūdį santūrumu ir komfortu, judesio ir asmenybės laisve. Ji žengia laisvai, jos judesių nekausto suveržimai, pakėlimai ir spaudimas. Ji negalvoja apie savo rūbą, nes rūbas yra tarsi antra oda“, – „Facebook“ paskyroje rėžė J. Janus.

Į tokį žymios dizainerės pareiškimą netruko sureaguoti ir pats J. Statkevičius. Jo asmeninę žinutę Julija paviešino savo gerbėjams. „Julyte, jeigu tu bankrutuoji ir rengi visus maišais, ir nieko nepasiekei, ir nepadarei, esi baisi vidutinybė nuo studijų laikų ir nieko nesuvoki iki dabar! Tavo lūpomis kalba nevykėlio nežmoniškas pavydas! Kaip tau ne gėda, niekada nieko nesakiau apie tavo bulvių maišus ir bankrotą tavo! Nesąmonė, išplerus, stora esi, bulvės veidu! Ir kugelio smegenimis!

Žinai, aš tau pasakysiu – nemoki, nejauti, nesugebi! Ir tau neduota! Nu dabar laikykis! O šiaip norėjai reklamą mano šlovėje ir triumfe pasidaryti. Vargše tu, nelaiminga! Su maišais nejuokink žmonių! Nieko nepasiekusi su savo maišais ir prasčiausiu pasiuvimu, o mano drabužiais eis į „Oskarus“! Begėde pavydi, gėda, gėda tau! Du dalykai nesibaigia – visata ir žmonių kvailumas! Daraisi sau reklamą mano vardu! Nevykėlė! Tavo specialybė – pavydėti! O tu ką nauja atradai, maišus? Ką tu aprengei? Nieko, maišas seniai atrastas! Gėda tau! Nu, aš tau nedovanosiu!“ – pykčio neslėpė J. Statkevičius.

2018 12 11 10:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt