sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Jaunimo grupėje transliuotoje gyvoje vaizdo transliacijoje nusižudė vaikinas
tiesa.com
pixabay.com

Šeštadienio vakarą naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ pranešė, kad vienoje itin populiarioje socialinio tinklo „Facebook“ jaunimo grupėje transliuotoje gyvoje vaizdo transliacijoje nusižudė vaikinas.

Internautų teigimu, vaikinas tiesiogiai į grupes yra transliavęs ne kartą ir didelė žmonių dalis jį gerai pažįsta. Kaip pastebi socialinių tinklų vartotojai, vaikinas turėjo nemažai sekėjų socialiniuose tinkluose.

Apie vaikino mirtį pranešė ir „Facebook“ grupės administratorė, kurioje vyko minėta tiesioginė transliacija. Nors tiesioginė transliacija iš grupės buvo nedelsiant pašalinta, jos kopijas pasidarę socialinių tinklų naudotojai pradėjo masiškai platinti per privačias žinutes, vaizdo įrašo kopija pasiekė ir portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją.

Protu nesuvokiamą egzekuciją tiesiogiai stebėjo maždaug 300 vartotojų. Informacinių technologijų (IT) ekspertas, aktyvus pilietis, Marius Pereščius atskleidė, kad šis įvykis yra ne pirmas socialiniame tinkle „Facebook“.

„Tėvai saugokit savo vaikus, domėkitės ką jie veikia internete, tai ne pirmas man žinomas atvejis per paskutines kelias savaites!“, - savo feisbuko paskyroje rašė M. Pereščius.

M. Pareščius šiuos įvykius DELFI įvardijo kaip epidemiją ir skatina pilietiškus žmones apie tokius ir panašius atvejus pranešti policijai. Daugiau naujienų - „Kas vyksta Kaune“.

2019 03 16 18:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt