pirmadienis, gegužės 17 d.
JK užfiksuota dar 16 naujų koronaviruso atvejų: žada uždaryti mokyklas
tiesa.com
pixabay.com

Dėl koronoviruso JK sveikatos apsaugos pareigūnai rengia skubius planus. Svarstoma atidėti didelius sporto renginius, koncertus ir muzikos festivalius ir uždaryti mokyklas net dviems mėnesiams.

                Praėjusią naktį Didžiojoje Britanijoje užfiksuota dar 16 mirtino viruso atvejų. Didžiosios Britanijos medicinos profesorius Chrisas Whitty teigia, kad norint užkristi viruso plitimui, didelių visuomenės susibūrimų ir renginių draudimas bus neišvengiamas.

Pati kraštutinė priemonė galėtų būti sprendimas uždaryti visą Japonijos mokyklų sistemą, kuri jau bus uždara nuo pirmadienio iki balandžio. Dėl JK plano uždaryti mokyklas daugybė tėvų, įskaitant pagrindinius darbuotojus, tokius kaip chirurgai, slaugytojai ir paramedikai, bus priversti likti namuose prižiūrėti savo vaikų. Profesorius Whitty pripažino, kad tai yra „tik laiko klausimas“, kol koronavirusas paplis plačiau ir greičiau per visą JK.

Planuojama, kad dėl viruso plitimo bus atidėtas Londono maratonas, „Grand National bei Euro 2020” varžybos bei daugelis kitų sporto ir kultūrinių renginių.

Stebėkite koronaviruso statistiką pasaulyje gyvai:

2020 02 28 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt