sekmadienis, liepos 12 d.
Juozas Statkevičius pratrūko: “Varom iš Lietuvos!”
tiesa.com

Neseniai Seime lankęsis ir Lietuvos vaikams tautinius kostiumus planavęs siūti dizaineris Juozas Statkevičius apsigalvojo ir ėmė raginti žmones kuo greičiau emigruoti iš Lietuvos.

„nesunku pastebeti ! kad maista perkam lenkijoj! dirbam norvegijoj anglijoj) atostogos ispanijoj turkijoj.. jaunimas mokosi pasaulyje visur! tai kam??? ta musu lietuva ? ????kad seimo narius islaikyt ??kurie visus priverstinai isvaro emigracijom?)) tema apmastymam! as 100 % uz emigracija ! 25 metai kaip laisvi o jokiu pasikeitimu! tik i bloga puse !!vien pazadai tusti beverciai zodziai bloga ! dar karta mastau lekt is cia ! is salies kur nacionalinis patiekalas kitas lietuvis!!! geriau mylet ta lietuva is toli is salies kur gali dirbt ir uzsidirbt kur silta ir is pencininkes mamos nieks neatims pinigu )ir vietoj 50 atimtu grazins tik keturiolika)))) truksta zodziu nieko reik imtis veiksmu kraut lagamina nieko cia nebus ! ir jums patariu!!varom is cia ! nes ateis laikas kai neisleis !!! varom !!!“ – tokią žinutę socialiniame tinkle „Facebook“ išplatinęs kūrėjas sulaukė itin audringos reakcijos.

Nemaža dalis pramogų pasaulio žmonių ėmė kelti J. Statkevičių pašiepiančius įrašus. Štai dainininkas Marijonas Mikutavičius: „Juozai, viską pardaviau, stoviu su lagaminais. Kur renkamės?“, - klausė daininkas, o po jo įrašu pylėsi juokingi komentarai.

Pats J. Statkevičius bandė taip pat juokauti parašydamas komentarą, tačiau palaikymo nesulaukė.

Dizainerė Julija Janus pirmadienio rytą pranešė nusprendusi pasilikti: „Palnuoju likt. Ate, Juozai“, - rašė ji.

J. Statkevičius ir anksčiau yra teigęs norintis emigruoti, nes Lietuvoje jaučiasi neįvertintas. Tiesa, pernai metais iš prezidentės Dalios Grybauskaitės jis gavo ordiną „Už nuopelnus Lietuvai“. Tuomet kūrėjas sakė, jog džiaugiasi, kad buvo įvertintas ne po mirties.

2017 02 20 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt