trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Jūros šventėje – nusikaltimų protrūkis
tiesa.com

Praėjusį savaitgalį uostamiestyje praūžusi kasmetinė „Jūros šventė“ išsiskyrė girto ir agresyvaus jaunimo gausa. Už pasipriešinimą policijai į areštinę uždaryti 8 jauni vyrai. Pareigūnų duomenimis, tai „Jūros šventės“ rekordas. Girti chuliganai pareigūnus įžeidinėjo nepadoriais gestais, rusiškais keiksmažodžiais, o sulaikomi priešinosi.

Paskutinieji du įsisiautėję šventės svečiai areštinėje atsidūrė naktį iš šeštadienio į sekmadienį.

Apie 0.50 val. į Klaipėdos 1 policijos komisariatą iš H. Manto gatvėje vykusio „Jūros šventės“ renginio už viešosios tvarkos pažeidimą bei policijos pareigūnų įžeidinėjimą buvo pristatytas klaipėdietis D. M. (gimęs 1990 m.). Netrukus jis pabėgo iš budėtojų dalies.

Bet neilgai trukus policininkai jį surado. Sulaikant pažeidėją, jis papurškė į akis dujų Klaipėdos 1 komisariato Viešosios policijos skyriaus tyrėjui R. Š. (gimusiam 1970 m.). Pareigūnas dėl akių cheminio nudegimo gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis neblaivus (1.35 prom. alkoholio) D.M. uždarytas į areštinę.

Tą pačią naktį Klaipėdoje šventės metu „pasižymėjo“ ir brandesnio amžiaus klaipėdietis. Girtas ir agresyvus D. M. (gimęs 1976 m.) įžeidinėjo policijos patrulius ir nulaužė tarnybinio automobilio veidrodėlį. Todėl prieš jį teko panaudoti fizinę prievartą. Chuliganas sulaikytas, apklaustas ir uždarytas į areštinę.

Per dvi „Jūros šventės“ dienas – penktadienį ir šeštadienį – policija užfiksavo net 660 incidentus. Daugiausia tai buvo vagystės iš prekybos centrų, taip pat piniginių ir mobiliųjų telefonų vagystės bei muštynės. Šiemet per šventę žuvo vienas vyras – jis nukrito į kanalą ir užsimušė.

2011 08 01 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt