penktadienis, gruodžio 4 d.
K. Glaveckas palieka Liberalų sąjūdžio frakciją
BNS

Liberalų sąjūdžio atstovas parlamentaras Kęstutis Glaveckas pasitraukė iš Liberalų sąjūdžio frakcijos Seime.

„Kadangi mano kvalifikacija neatitinka aukštų liberalų kriterijų, prašau nelaikyti manęs Liberalų frakcijos nariu“, – tokį trumpą K. Glavecko pareiškimą pradedant vakarinį Seimo posėdį perskaitė parlamento vicepirmininkas Paulius Saudargas.

Su pačiu K. Glavecku BNS kol kas susisiekti nepavyko.

Valdančioji Liberalų sąjūdžio frakcija pasitraukus K. Glaveckui turės 11 narių.

Frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas BNS teigė, kad jį K. Glaveckas apie pasitraukimą informavo prieš posėdį, o pasitraukimas gali būti susijęs su tuo, kad politikas negavo žadėto Biudžeto ir finansų komiteto vicepirmininko posto.

„Klausiau, ar turi man kažkokių priekaištų – sakė: ne, neturiu. Aš, kaip frakcijos seniūnas, neturiu nieko daryti, nes jo yra išreikšta valia, jis automatiškai nelieka frakcijos nariu. Kur jis eis, nežinau, turėjome tik tokį pokalbį. O šiaip, ryte jis sužinojo, kad jis negaus Seimo Biudžeto ir finansų komiteto vicepirmininko posto, tai gali būti susiję su tuo. Jis tai sužinojęs sakė – yra ir kitų frakcijų. Nors frakcija čia nedalina vicepirmininko postų“, – teigė E. Gentvilas.

Jis sako nežinantis, ar kolega ketina trauktis iš paties Liberalų sąjūdžio.

K. Glaveckas į Seimą išrinktas jau septintai kadencijai, jis su viena ketverių metų pertrauka į parlamenta rinktas nuo 1992-ųjų, nuo 2008-ųjų – su Liberalų sąjūdžiu. Jis visą laiką dirbo Biudžeto ir finansų komitete, praėjusią kadenciją buvo komiteto pirmininko pavaduotojas.


Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 11 19 16:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt