antradienis, liepos 5 d.
K. Maksvytis pristatė vasaros planus: net 13 Lietuvos rinktinės rungtynių, tarp varžovų – ir pasaulio čempionė Ispanija
Alfa.lt
BNS Foto
Kazys Maksvytis

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis antradienį spaudos konferencijoje pristatė komandos planus artėjančiai vasarai.

„Turėsime įtemptą ir, sakyčiau, labai unikalią vyrų rinktinės vasarą. Dar iki Europos čempionato sužaisime devynerias draugiškas ir ketverias oficialias rungtynes, – sakė nacionalinės ekipos strategas. – Todėl labai svarbu, kad susirinktų visi geriausi krepšininkai ir tinkamai paskirstytume krūvius. Džiaugiuosi, kad dauguma žaidėjų davė sutikimą dėl vasaros, taip pat džiaugiuosi, kad turėsime stiprių varžovų kontrolinėse rungtynėse. Neabejoju, kad sukursime įsimintinų akimirkų ir sirgaliams prie ekranų.“

Pirmasis vasaros varžybų ciklas prasidės birželio 16 d. ir baigsis liepos 4 d. Jo metu vyrų rinktinė sužais dvejas draugiškas ir dvejas oficialias (Pasaulio taurės atrankos varžybų langas) rungtynes.

Antrasis vasaros varžybų ciklas prasidės liepos 25 d. ir baigsis rugpjūčio 30 d., kai komanda išvyks į Europos vyrų krepšinio čempionatą. Šio ciklo metu vyrų rinktinė sužais septynerias draugiškas ir dvejas oficialias (Pasaulio taurės atrankos varžybų langas) rungtynes.

„Šią vasarą ypač laukiame krepšinio sirgalių palaikymo, nes į Lietuvą atvyks pajėgiausios Europos rinktinės. Taip pat, švęsdami Lietuvos krepšinio šimtmetį, su Lietuvos rinktine lankysimės visose didžiausiose šalies arenose, tad visi sirgaliai tikrai turės galimybę gyvai pamatyti geriausius Lietuvos krepšininkus“, – sakė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas V. Gedvilas.

Sykiu antradienį LKF pristatė pagrindinį rėmėją – naujos kartos televiziją „Go3“.

„Televizija ir krepšinis – neatsiejami dalykai. Dauguma mūsų skambiausias krepšinio pergales stebėjome ar atsimename iš televizijos transliacijų, – kalbėjo V. Gedvilas. – Televizija praturtina krepšinio reginio patirtį. Juk čia yra galimybė stebėti pakartojimus, pritraukti iš arčiau ar sustabdyti tam tikrus momentus. Neabejoju, kad naujos kartos televizija „Go3“ kartu su mūsų vyrų krepšinio rinktine sukurs ir pasidalys daugybe neišdildomų akimirkų ir taip džiugins krepšinio žiūrovus.“

„Krepšinis Lietuvoje yra daugiau nei tik sportas. Nacionalinė rinktinė užima ypatingą vietą kiekvieno lietuvio širdyje ir mintyse. Galimybė „Go3“ ir visai grupei būti Lietuvos rinktinės dalimi yra svajonės išsipildymas ir mes tai branginame. Ši partnerystė suteiks pridėtinę vertę sirgaliams – išskirtinį vaizdo turinį ir galimybes būti arčiau Lietuvos rinktinės. Visos TV3 Grupės vardu linkiu komandai įsimintinų pergalių ir noriu skanduoti Lie-tu-va!“ – sakė TV3 Grupės generalinis direktorius Christianas Antingas.

Šią vasarą „Go3“ rodys visas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės draugiškas rungtynes. Taip pat TV3 Grupės kanalais bus transliuojamos liepą ir rugpjūtį vyksiančios FIBA Pasaulio taurės atrankos varžybos bei rudenį startuosiantis 2022 m. Europos vyrų krepšinio čempionatas.

Vyrų krepšinio rinktinės vasaros rungtynių tvarkaraštis:

Birželio 22 d. (Ryga, Latvija) Lietuva–Latvija

Birželio 26 d. (Šiauliai) Lietuva–Latvija

Liepos 1 d. (Samokov, Bulgarija) Lietuva–Bulgarija (FIBA Pasaulio taurės atrankos varžybų langas)

Liepos 4 d. (Klaipėda) Lietuva–Čekija (FIBA Pasaulio taurės atrankos varžybų langas)

Rugpjūčio 4 d. (Panevėžys) Lietuva–Estija

Rugpjūčio 8 d. (Kaunas) Lietuva–Šiaurės Makedonija

Rugpjūčio 9 d. (Alytus) Lietuva–Šiaurės Makedonija

Rugpjūčio 11 d. (Vilnius) Lietuva–Suomija

Rugpjūčio 16 d. (Gran Kanarija, Ispanija) Lietuva–Ispanija

Rugpjūčio 18 d. (Vilnius) Lietuva–Ispanija

Rugpjūčio 19 d. (Vilnius) Lietuva–Nyderlandai

Rugpjūčio 24 d. (išvyka) Lietuva – Varžovai paaiškės vėliau (FIBA Pasaulio taurės atrankos varžybų langas)

Rugpjūčio 27 d. (miestas paaiškės vėliau) Lietuva – Varžovai paaiškės vėliau (FIBA Pasaulio taurės atrankos varžybų langas)

2022 05 10 13:50
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt