pirmadienis, birželio 1 d.
Kad P. Gražulis išžagino moterį, Palangos „tvarkiečių“ lyderis netiki
Alfa.lt

Pas Justiną Masalską, Palangos „tvarkiečių“ pirmininką, Petras Gražulis, Seimo narys, ilgametis partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys (tiesa, jo narystė buvo suspenduota – L. J.), lankėsi ne kartą.

„Pas mane jis yra ilsėjęsis ir su Birute, su kuria abudu vaikelį pasidarė, yra pas mane lankęsis. Tačiau kaltinimais, kad dabar Petras (Gražulis – aut.) išžagino moterį, aš netikiu.

Nėra reikalo jam žaginti. Petras turi įdomių minčių, tačiau jo galvoje – ne viskas gerai“, – „Palangos tiltui“ sakė J. Masalskas.

Kaip informavo policija, jauna moteris pareigūnams pranešė, kad kovo viduryje parlamentaras kartu su kitu vyru esą ja pasinaudojo ir išžagino.

Policija patvirtino, jog toks pranešimas buvo gautas, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, tačiau įtarimai kol kas dar niekam nepareikšti. Minėto pobūdžio pranešimas buvo gautas kovo 25 d.

Jame moteris teigia, jog kovo 15 d., kai ji svečiavosi pažįstamo vyro namuose Trakų rajone, Vosyliukų kaime, Nendrių gatvėje, buvo vartojami alkoholiniai gėrimai.

Tokiu būdu, esą pasinaudojant jos bejėgiška būkle, jau minėtas pažįstamas vyras kartu su kitu namie buvusiu vyru moterį apsvaigino ir išžagino.

„Dėl įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 149 straipsnio 1 dalį (išžaginimo pasinaudojant bejėgiška nukentėjusio asmens būkle). Šiuo metu aiškinamasi, ar toks įvykis buvo.

Taip pat siekiama išsiaiškinti visas aplinkybes, nors kol kas įtarimai niekam nepareikšti“, – detalizavo policija. Šiuo metu aiškinamasi, ar toks įvykis buvo.

P. Gražulis situacijos nekomentuoja.

2020 05 06 12:28
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt