šeštadienis, gruodžio 5 d.
Kaip sugyventi su neidealiu vyru
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Bet kokie romantiški santykiai pradiniame etape teikia tik džiaugsmą. Kaip kitaip? Juk jūs sutikote savo svajonių vyrą! Bet pamažu pradeda aiškėti, kad jūsų idealas visai nėra idealus.

Jis čepsi prie stalo. Jo nagai nėra kruopščiai nukarpyti, o rytais iš burnos sklinda nemalonus kvapas. Be to, jis yra šykštokas ir mėgsta komanduoti. Kasdien jūs pastebite vis naujų trūkumų ir jau pradedate svarstyti apie išsiskyrimą. Suimkite save į rankas! Iš tikrųjų viskas pasikeitė tik jūsų galvoje, o ne vyre. Iš kur kyla jūsų susierzinimas? Nuo ankstyvos vaikystės į mūsų ilgalaikės atminties užkaborius sukrenta įvairiausios informacijos apie vyrų ir moterų santykius. Jūs stebite tėvų šeiminį gyvenimą, žiūrite filmus, serialus. Tačiau anaiptol ne visi tie žmonės elgėsi protingai.

Pavyzdžiui, moterys mėgsta kalbėti, kad vyrai – kaip vaikai, o vyrai tvirtina, kad verkšlenti – nevyriška. Jūs galite pasijuokti iš savo giminės ir TV serialų herojų, nelaikyti jų žodžių rimtais, bet pasąmonės gilumoje kiekvienas toks žodis lieka išgraviruotas visam gyvenimui.

Dažnai būtent šie pavyzdžiai tampa svarbiausiais gyvenimo vertinimo kriterijais. Ir jeigu jūsų išrinktasis daro kažką, kas neįtelpa į jūsų pasaulio paveikslą, jus iškart apima panika. Imate įžvelgti blogį dalykuose, kurie jums atrodo nesuprantami. Tokia visų mūsų išankstinių nuostatų prigimtis.

Štai pagrindinės priežastys, kodėl mes negalime rasti laimės santuokoje.

*„Prieinami vyrai man neįdomūs“

Tokio elgesio priežastis – žema savivertė. Negalite įsimylėti to, kuris rodo jums susidomėjimo ženklus, nes jaučiatės esanti menkavertė asmenybė.

Esą ar gali vertingas žmogus tokią įsimylėti? Jums reikalingas tikras princas, kurio niekada nesurasite. Pradėkite žiūrėti į normalius vyrus su pagarba. Įsikalkite į galvą, kad tas žmogus, kuris jums simpatizuoja, turi neblogą skonį.

*„Duodu daugiau, nei gaunu“

Jeigu kilimas patiestas prie durų, nereikia stebėtis, kad kažkas jį mindo. Kiekvienam kankiniui atsiranda jo vertas kankintojas. Išmokite sakyti „ne“, jei nenorite paskui gailėtis dėl savo „gerumo“.

Išjunkite vidinį skaitytuvą ir nelaukite dėkingumo už tai, ką darote. Juk žmonės daro gera ne dėl savęs, o dėl kitų.

*„Aš esu per daug valdinga“

Daugybė moterų stengiasi „perdaryti“ savo vyrą, jį „pataisyti“. Jūs už jį viską nusprendžiate, juk jis toks bejėgis ir tokio silpno charakterio... Neleidžiate jam nė žodžio įterpti.

Kad pakeistumėte tokią padėtį, išmokite išklausyti jo nuomonę. Įsivaizduokite save vyro vietoje, klauskite jo patarimo. Greitai nustebsite supratusios, kad dauguma jo minčių tikrai nėra kvailos.

2019 06 01 05:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt