antradienis, birželio 2 d.
Karantino pabaigos pradžia: leista atnaujinti skrydį Vilnius–Frankfurtas
BNS

Lietuvoje dėl koronaviruso galiojant karantinui Vyriausybė trečiadienį leido nuo gegužės 10 dienos atnaujinti reguliarųjį skrydį Frankfurtas-Vilnius-Frankfurtas.

„Siūlome, kad nuo gegužės 10 dienos būtų galimybė vykdyti skrydžius iš Frankfurto į Vilnių ir atgal“, – siūlymą Vyriausybės pasitarime pristatė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Premjeras Saulius Skvernelis pažymėjo, kad oro kompanija „Lufthansa“ turi būti informuota apie ribojimus, pavyzdžiui, atvykusiųjų saviizoliaciją.

„Apie tai reikia informuoti ir vežėją, kad išvykimas iš Lietuvos nuo gegužės 4 dienos nėra ribojamas, atvykimui taikomos bendros taisyklės“, – sakė S. Skvernelis.

Balandžio 7 dieną Vokietijos ambasada Vilniuje informavo Lietuvos Užsienio reikalų ministeriją (URM), kad oro linijos „Lufthansa“ yra suinteresuotos atnaujinti tradicinį reguliaraus susisiekimo oru šiuo maršrutu.

Minisitrų kabinetas trečiadienį nusprendė, kad nuo gegužės 10-osios bus leista atnaujinti skrydžius, kuriems, gavusi užsienio reikalų ministro siūlymą pritars Vyriausybė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 04 29 16:19
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt