antradienis, spalio 4 d.
Kaunas įžiebė kalėdinę eglutę: specialus reginys – tik atrinktiesiems
Alfa.lt
Fotobankas
Kaune įžiebta Kalėdų eglė

Laikinoji sostinė šeštadienio vakarą spalvingai pradėjo kalėdinį sezoną ir įžiebė Kalėdų eglę. Kauno Rotušės aikštėje eglės įžiebimas buvo, kaip ir dauguma įvykių pastaraisiais metais, „pakoreguotas“ pandemijos – gyvai įžiebimą stebėti galėjo tik turint specialius leidimus, ypatingas dėmesys parodytas globojamiems ir neįgaliems vaikams.

Nors anksčiau eglutės įžiebimas sutraukdavo minias žmonių, šįkart kauniečiams ir miesto svečiams šventinio laikotarpio pradžią simbolizuojantį renginį teko stebėti laikantis „socialinio atstumo“. Rotušės aikštė įžiebimo metu aptverta tvoromis, tvarką saugo ne tik pareigūnai, bet ir saugos darbuotojai.

Eglutės įžiebimą pažymėjo Rotušėje surengtas koncertas, kurį stebėti gyvai galimybę turės daugiausiai likimo nuskriausti vaikai. Likusieji renginio transliaciją gali stebėti internetu. Viena iš ryškiausių koncerto žvaigždžių – grupės „Sel“ siela Egidijus Dragūnas.

Foto galerija.: new_000238454_0

Šalia Kalėdų eglės veiks ir kalėdinis miestelis, kuriame vyks prekyba šiltais gėrimais, užkandžiais.

Pastaraisiais metais tarp Lietuvos miestų vyksta neoficialios varžybos, kieno eglutė sulauks daugiausiai pagyrų, Kaunas ir Vilnius šiame „grožio konkurse“ tradiciškai laikomi vienais iš favoritų. Kauniečiai šįkart pristatė iš tradicinių eglišakių suręstą eglę, papuoštą smilgų motyvais.

2021 11 27 19:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt