šeštadienis, rugpjūčio 13 d.
Kauno rajono realijos: po litro degtinės – orgija su keturiolikmetėmis
Alfa.lt , Dominykas Griežė
Alfa.lt
Neblaivi paauglė

22 metų Kauno rajono gyventojas sugebėjo prisikviesti į namus dvi keturiolikmetes, nugirdyti jas su litru degtinės ir su abiem tuo pačiu metu turėti įvairių lytinių santykių – tokią neeilinę ir kai kuriais aspektais dviprasmišką bylą išnagrinėjo Kauno apylinkės teismas. Nors draugams savo žygiais vaikinas tikrai galės pasigirti, už tokią orgiją teko nemažai sumokėti – 15 parų jau praleista už grotų, dar keliais tūkstančiais eurų teks patuštinti piniginę.

Neeilinė į teismą atvedusi istorija nutiko 2021 m. vasario 18 d. Pagrindinis jos herojus – Kaliningrade gimęs Lietuvos pilietis, Kauno rajone pas močiutę gyvenantis bedarbis Vitalijus (vaikino pavardė žinoma, tačiau jos atskleidimas pačiam nuteistajam turėtų daugiau žalos, nei naudos – Alfa.lt).

Kaip nustatė pareigūnai, kai į šiuos kreipėsi dvi keturiolikmetės (tiksliau – jų motinos), praėjusį vasarį Vitalijus savo BMW automobiliu atsivežė dvi keturiolikmetes merginas į namus, kartu atsidarė litrinį butelį degtinės ir visi trys šią degtinę suvartojo. Vaikinas, kuriam tuo metu buvo 22 metai, su abiem paauglėmis lytiškai santykiavo – šios tokiems santykiams nesipriešino ir pačios sutiko.

Paauglėms toks elgesys garbės nedaro, tačiau smarkiai atsirūgo ir pačiam Vitalijui – vasario 19 d. vaikinas buvo suimtas ir 15 dienų praleido už grotų, vėliau buvo apkaltintas vaikų nugirdymu ir seksualiniais santykiais su asmenimis, kuriems dar nėra 16 metų.

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja Jolanta Ramonienė Vitalijui už šiuos nusikaltimus skyrė 6 tūkst. eurų baudą. Tačiau, kadangi vyras savo kaltę pripažino, bauda buvo sumažinta trečdaliu – iki 4 tūkst. eurų, o atsižvelgus į tai, kad prieš nuosprendį nuteistasis 15 parų praleido sulaikytas, iš viso bauda aptirpo iki 2500 eurų.

Rizikinga avantiūra

Baudžiamojon atsakomybėn patrauktas Kauno rajono gyventojas kaltinimus pripažino, tačiau apie juos pasakojo lakoniškai. Vitalijus nurodė, kad vasario 18 d., apie 22 val., močiutei priklausančiu automobiliu atsivežė dvi paaugles į savo namus, žinodamas, kad šios teturi po 14 metų – jos pačios jam pasisakė. Namuose su merginomis išgėrė 1 litro degtinės „Moskovskaja“ butelį, iš pradžių degtinę gėrė virtuvėje, vėliau visi trys persikėlė į jo kambarį, kuriame buvo televizorius.

Vaikinas pripažino, kad tuomet, kai degtinė baigėsi, ėmėsi seksualinių veiksmų – iš pradžių viena mergina jį tenkino oraliniu būdu, tuomet su ja užsiėmė tradiciniais lytiniais santykiais, o vėliau viską pakartojo su kita paaugle.

Tuo tarpu pačios paauglės kategoriškai patvirtinti, kad lytinių santykių būta, negalėjo – teigė, kad buvo gerokai apgirtusios, todėl ne viską prisimena, lytinių santykių, anot jų, galėjo ir nebūti, gal ir buvo.

Kaip paaiškėjo, merginos leidosi rizikingai avantiūrai – apgavo tėvus, kad nakvos pas drauges, tuomet leidosi į nuotykius kartu su vaikinu, su kuriuo prieš tai susirašinėjo. Kaip paaiškėjo, nakvoti buvo susitarusios keturios draugės, tačiau dvi iš jų rizikavo susitikti su mažai pažįstamu vaikinu, o kitos dvi liko nakvoti, kaip buvo pažadėjusios tėvams.

Kad dukros meluoja, motinos visgi išsiaiškino tą patį vakarą, nors paauglės buvo besiėmusios šiokių tokių konspiracinių priemonių – iš pradžių neišsidavė, kur yra, o draugės bandė slėpti, kad merginos ne su jomis. Tačiau galiausiai motinos išsiaiškino, kur yra dukros paklydėlės, ir sutarė, kad jas Vitalijus atveš iki Kadagių slėnio.

Anot ikiteisminio tyrimo metu apklaustų motinų, apie 3 val. nakties lauke paimtos merginos buvo apgirtusios, užsimiegojusios, tačiau lyg ir suvokė, ką pridariusios, apgailestavo dėl savo elgesio. Viena iš motinų tyrėjams pasakojo, kad tuomet, kai grįžo namo, nugirdo, kaip dukra seseriai pripažino, kad su vakarėlio šeimininku glamonėjosi, tenkino jo aistrą oraliniu būdu.

Kad lytinių santykių, kad ir be prievartos, būta, patvirtino ir DNR tyrimai – šie parodė, kad paauglės turėtų lytinių santykių arba neprisimena, arba apie juos nutyli, nes tokių lytinių santykių pėdsakų visgi neginčijamai rasta.

2021 07 14 19:42
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt