antradienis, sausio 26 d.
Kelia nerimą: jauniausia COVID-19 auka Lietuvoje tapęs vyras gretutinių ligų neturėjo, sportavo
Alfa.lt

Pamažu teiginiai, kad COVID-19 aukomis tampa vyresnio amžiaus, gretutinių lėtinių ligų turintys asmenys, paneigiami – ketvirtadienį Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) pranešė, kad mirė 20-29 metų amžiaus grupei priklausęs vyras. Alfa.lt NVSC atstovė teigė, kad mirusysis nesirgo lėtinėmis ligomis.

„Šiuo metu, mūsų turimais duomenimis, asmuo gretutinių susirgimų neturėjo“, – portalui rašė NVSC atstovė Justina Petravičienė.

Kaip aiškėja, 27 metų vyras mirė LSMU Kauno klinikose. Mirtis konstatuota trečiadienį, prieš mirtį vyras turėjo ryškų kvėpavimo funkcijos nepakankamumą.

Marijampolėje gyvenęs mirusysis susirgo lapkričio 1 d., po kelių savaičių pateko į ligoninę Marijampolėje, tačiau, situacijai blogėjant, buvo pervežtas į Kauną. COVID-19 apsikrėtė ir mirusiojo šeimos nariai, tačiau pastarieji pagijo.

Lietuvoje ketvirtadienį buvo patvirtintas dar vienas rekordinis susirgusiųjų skaičius – 3330 naujų COVID-19 atvejų, 31 mirtis. Iš viso Lietuvoje buvo patvirtinti 83 883 COVID-19 atvejai, vis dar serga 47 810 žmonės.

2020 12 10 16:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt