pirmadienis, birželio 1 d.
Klaipėdiečiai uoliai ieško dingusio jauno vyro
tiesa.com

Klaipėdiečiai šiomis dienomis kaip niekada vieniningi. Žmonės ieško lyg skradžiai į žemę prasmegusio Gintauto Matulaičio. Apie 25-erių metų jauną vyrą žinių artimieji laukia nuo vasario 19-osios.

Prieš dvi savaites gargždiškis linksmonosi Klaipėdoje, o dingo paryčiais išėjęs iš vieno uostamiestyje esančių naktinių klubų.

Klaipėdos miesto policija ir artimieji kviečia žmones nenuleisti rankų, o galinčius suteikti bent menkiausios informacijos, kreiptis į policiją.

Anot policijos pareigūnų, paieškos tęsiasi jau dvi savaites. Jauno vyro ieškota ir vandenyje, ir apleistuose pastatuose. Vykstant tyrimui surinkta labai daug informacijos, tačiau kol kas nei policijai, nei savanoriams, dalyvaujantiems kiekvieną dieną organizuojamose vis naujose paieškose, nepavyko surasti viltį teikiančių naujienų.

Socialiniame tinkle “Facebook” G. Matulaičio sesuo Vida sukūrė anketą “Gintauto Matulaičio paieška. Paskyroje, kurios bendruomenėje jau yra beveik 6,5 tūkst. narių, kiekvieną dieną skelbiama informacija apie organizuojamas paieškas, žmonės garsiai spėlioja, kas gi galėjo nutikti jaunam vyrui. Tik atsakymų kol kas nėra.

2016 03 04 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt