antradienis, rugpjūčio 9 d.
Košmaras Lentvaryje: skerdynes surengęs vyras nužudė du žmones, tačiau negali paaiškinti, kodėl
Dominykas Griežė
Alfa.lt
Sergejus Adamovičius

Lentvario gyventojas Sergejus Adamovičius (gim. 1974 m.), pastarąjį pusmetį praleidęs už grotų dėl dvigubos žmogžudystės, rugpjūčio 3-iąją stojo prieš teismą.

Lentvariečiui iškelta byla dėl dviejų žmonių nužudymo bei galimo pasikėsinimo nužudyti trečią žmogų.

Nusikaltimas buvo įvykdytas šių metų sausio 8 d. Dėl smurto iškviesti pareigūnai, atvykę į Lentvaryje esantį butą, rado daugybę kraujo, du nužudytus ir vieną sunkiai sužeistą žmogų.

Kaip paaiškėjo, itin žiauriai buvo nužudyta 1966 m. gimusi moteris ir 1964 m. gimęs vyras. 1945 m. gimusi garbaus amžiaus moteris buvo sunkiai sužeista.

Įtarimai dėl nužudymo krito ant įvykio vietoje buvusio dešimtmečiu už žuvusiuosius jaunesnio S. Adamovičiaus. Pastarasis buvo neblaivus – jam nustatytas 2,18 prom. girtumas.

Vėliau paaiškėjo, kad stipriai sužalota moteris buvo buto šeimininkė, pas kurią prieš kurį laiką S. Adamovičius su drauge ėmė nuomotis kambarį. Nužudyti asmenys buvo buto šeimininkės sūnus ir jo draugė.

Portalo duomenimis, pastaroji buvo nužudyta itin žiauriai – S. Adamovičius ją, kaip manoma, parvertė, spardė kojomis, o peiliu sudavė 72 smūgius.

Įtariama, kad konfliktas kilo, kai naujai atsikėlę nuomininkai ir senieji gyventojai vartojo alkoholį.

Trečiadienį S. Adamovičius stojo prieš teismą, tačiau jam iškeltos bylos nepavyko pradėti nagrinėti – neatvyko du nukentėjusieji, negalėję nurodyti savo neatvykimo priežasčių.

S. Adamovičius jau prieš tai yra teistas, tačiau teisme teigė negalintis pasakyti, kiek turi teistumų.

Anot advokato Ramūno Vanago, jo ginamasis nuo pat pradžių pripažino kaltę dėl surengtų žudynių, tačiau neturi paaiškinimo, kodėl taip pasielgė.

2022 08 03 15:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt