ketvirtadienis, liepos 16 d.
Krepšininko melas apstulbino latvius
tiesa.com

Krepšininkas Dovydas Redikas savo elgesiu šokiravo Latvijos klubo vadovus ir komandos draugus. Lietuvis krepšininkas kelioms savaitėms tiesiog pradingo ir nesirodė nei varžybose, nei treniruotėse. Sugrįžęs į „Jekabpils“ krepšinio klubą jaunas vyras papasakojo jam užuojautą sukėlusią istoriją: neva, Lietuvoje miręs jo tėvas.

Kaip rašė Lrytas.lt, krepšininkas grįžęs buvo nekalbus, o klubo vadovai jį užjausdami nusprendė sudaryti visas sąlygas, kad sportininkas atsigautų ir sustiprėtų psichologiškai. Krepšininkui buvo leista pailsėti. Tuo pačiu klubo vadovai užsakė užuojautos skelbimą laikraštyje, atstovas nuvyko į Kuršėnus, kur turėjo vykti laidotuvės.

Tačiau gedulo vainiko nebuvo kur palikti, nes D. Redikos tėvas iš tikrųjų nemirė. Taigi ir jokių laidotuvių nebuvo.

Klubo vadovai Lryto.lt žurnalistamsatvirai teigė, esantys šokiruoti tokio savo krepšininko elgesiu. Jie šiuo metu svarsto, kokias sankcijas galėtų pritaikyti D. Redikui.

Pasak latvių, su pačiu krepšininku jiems pakalbėti nepavyko. Kol kas bendravimas vyksta tik per sportininko agentą. „Jekabpils“ atstovai teigė, kad krepšininko disciplina už aikštelės ribų jau ne kartą kėlė problemų. Nors D. Redikas naudingas latvių klubui, tačiau jo poelgiai ir melas – didelis galvos skausmas.

Su D. Rediku pavyko susisiekti Lryto.lt portalo žurnalistams. Pastariesiems krepšininkams pateikė savo įvykių versiją. Pasak sportininko, jis informavo klubo vadovus apie tai, kad išvyksta iš klubo ir daugiau neatstovaus „Jekabpils“ komandai. D. Redikas tvirtino, turintis sveikatos ir kitų problemų, kurias turi išspręsti.

Kai žurnalistas D. Rediko dar kartą teisiai šviesiai pasiteiravo, ar šis sakęs Latvijos klubo vadovams, kad mirė jo tėvas, ryšys staiga nutrūko. Sportininkas perskambinęs pasiteisino, kad išsikrovė telefonas ir žadėjo perskambinti, tačiau taip nepadarė.

2015 04 02 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt