sekmadienis, vasario 28 d.
Krepšinio pasaulyje permainų vėjai tebepučia
tiesa.com

Į Lietuvos krepšinio federaciją grįžta Arvydas Sabonis, kuris jau atsiėmė prieš kelias savaites parašytą atsistatydinimo pareiškimą. Taip pat tikimasi, kad prie rinktinės vairo pasiliks ir treneris Jonas Kazlauskas. Viceprezidento postą turėtų išsaugo ir verslininkas Antanas Guoga.

 Šie trys vyrai pareiškė, kad nebegali toliau dirbti federacijoje, o tuo pačiu ir su rinktine prieš kelias savaites. Tuomet legendinis krepšininkas A. Sabonis tvirtino, kad jį skaudino žurnalistų straipsniai, o federacijoje – daugybė intrigų, kuriose jis nenori dalyvauti.

Situacija pasikeitė, remianti portalu „Delfi“, kai apie savo atsistatydinimą pranešė federacijos generalinis direktorius Mindaugas Balčiūnas. „Šioje situacijoje kažkas turėjo pasiaukoti ir tai pasiryžo padaryti Mindaugas. Turime jam padėkoti už nuveiktą didžiulį darbą, ypač rengiant geriausią istorijoje Europos čempionatą 2011 metais. Generalinio sekretoriaus postas dabar laisvas, atviras kandidatūroms. A. Sabonis turės pasirinkti naują žmogų į šias pareigas“, - DELFI sakė A. Guoga.

Verslininkas taip pat pripažino pasikarščiavęs ir atsiprašė už spaudos konferencijoje išsakytus įžeidžiančius žodžius Šarūno Marčiulionio, Jono Kazlausko bei Pauliaus Motiejūno adresu.

Ar savo poste liks J. Kazlauskas turėtų paaiškėti dar šią savaitę, tačiau manoma, kad pasitraukus M. Balčiūnui, trukdžių nebėra. Mat kartu su A. Saboniu nusprendęs palikti federaciją, J. Kazlauskas teigė, kad būtent M. Balčiūnas yra jo pasitraukimo priežastis. „Problema, dėl kurios nusprendžiau trauktis, ir yra M. Balčiūnas. Negi jums kyla klausimų, ar pasitraukus Arvydui likęs vienas su juo galėčiau toliau dirbti? Grįžęs į rinktinę tikėjausi suvienyti Lietuvos krepšinio bendruomenę, deja, nepavyko. Toliau dirbti tokiomis sąlygomis nematau galimybių“, - tuomet savo sprendimo priežastis „Delfi“ aiškino strategas.

2013 10 10 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt