penktadienis, spalio 30 d.
Krikščionių sąjungos „priesaika“ debatuose nepaliko abejingų
Alfa.lt

Kovo mėnesį įkurta Jono Dagio vadovaujama Krikščionių sąjunga per LRT organizuojamus debatus nustebino savo prisistatymu ir sulaukė neeilinio socialinių tinklų dėmesio.

Prieš atsakydami į debatų vedėjo užduotą klausimą, visi šeši studijoje buvę Krikščionių sąjungos vadovai kaip maldą perskaitė pasižadėjimą Lietuvos žmonėms.

„Pasižadame saugoti vyro ir moters sukurtą šeimą nuo jos niekinimo ir griovimo. Saugoti žmogaus gyvybę nuo jos pradėjimo iki mirties.Įgyvendti Bažnyčios socialinį mokymą, krikščioniškos demokratijos principus. Tepadeda mums Dievas“, - choru iš lapelio savo pasižadėjimą perskaitė kandidatai. 


Ši naujos partijos narių „priesaika“, kuria socialiniame tinkle Facebook pasidalino žurnalistė Rita Miliūtė sulaukė neeilinio internautų susidomėjimo ir daugybės komentarų.

Krikščionių demokratų partija buvo įkurta šių metų kovo mėnesį, jos pirmininku tapo prieš tai trijų kitų partijų nariu buvęs Rimantas Jonas Dagys. Tarp partijos narių yra ir buvęs konservatorius Egidijus Vareikis, Seimo nariai Petras Luomanas, Jonas Valatka, Arvydas Akstinavičius.

2020 09 23 11:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt