pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Kubilius: „Nemokame džiaugtis tuo, ką pasiekėme“
tiesa.com

Praėjusį savaitgalį vykusiame TS-LKD partijos tarybos posėdyje premjeras Andrius Kubilius kvietė visus didžiuotis tuo, kas pasiekta per 20 Nepriklausomybės metų.

Ministras pirmininkas teigė, kad nuo 1990-ųjų kovo 11-osios buvo padaryta labai daug, gal ne iki galo sėkmingų, tačiau teigiamų darbų.
 
„Esu įsitikinęs, kad niekas negalėtų nuginčyti labai paprasto teiginio: nuveikėme tikrai labai daug ir labai daug gerų ir istoriškai svarbių Lietuvai ir visam pasauliui dalykų, – tvirtino premjeras. – Vienas trūkumas, kurio dar neįveikėme – kad vis dar nemokame tinkamai pasidžiaugti ir pasigirti tuo, ką pasiekėme.“
Politikas prisiminė, kad jam pačiam 1990 m. kovo 11 d. buvo didelių rūpesčių diena, nes jis buvo Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio sekretorius ir Algirdo Kaušpėdo padėjėjas parlamento posėdžių salėje.
 
„Buvau atsakingas už tai, kad ta „marška“ ar užuolaida lemiamu momentu būtų tvarkingai pakelta ir uždengtų tą senąjį sovietinį herbą. Prieš tai dar buvau atsakingas už „šriūbų“ nusukimą nuo to metalinio herbo prie durų, kad lemiamu momentu mes galėtumėm tvarkingai nukelti. Jis, tiesa, nebuvo labai tvarkingai nukeltas“, – prisiminimais apie Nepriklausomybės atkūrimą dalijosi A. Kubilius.
 

2010 03 11 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt