ketvirtadienis, liepos 9 d.
L. Linkevičius susitiko su naujuoju Jungtinės Karalystės ambasadoriumi
tiesa.com
urm

Spalio 10 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su naujuoju Jungtinės Karalystės ambasadoriumi Lietuvoje Brianu Olley‘umi.

Susitikimo metu aptartas dvišalis ir regioninis bendradarbiavimas, Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos procesas, saugumo iššūkiai bei dvišalių santykių ateities perspektyvos.

Ministras pabrėžė, kad Lietuvą ir Jungtinę Karalystę sieja glaudūs ryšiai, kuriuos sustiprina Jungtinėje Karalystėje gyvenanti gausi lietuvių bendruomenė.

Ministras L. Linkevičius išreiškė įsitikinimą, kad ir ateityje mūsų šalių ir transatlantinis bendradarbiavimas bus toks pat intensyvus kaip ir dabar, nepaisant to, kaip baigsis „Brexit“ procesas.

Ambasadorius pasidžiaugė, kad Lietuva ir Jungtinė Karalystė yra artimos sąjungininkės ir šalių požiūris į daugelį užsienio politikos klausimų sutampa.

Jo nuomone, puikus Jungtinės Karalystės saugumo įsipareigojimų vykdymo pavyzdys – britų vadovaujamas NATO priešakinių pajėgų batalionas Estijoje.

Naujasis Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje Brianas Olley‘us skiriamuosius raštus prezidentui Gitanui Nausėdai įteikė spalio 1 dieną.

2019 10 11 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt