penktadienis, birželio 5 d.
L. Stankūnaitė kol kas neemigruos į D. Britaniją
tiesa.com

Laimutė Stankūnaitė pareiškė nebegalinti gyventi Lietuvoje ir nori gyvenimą su dukrele susikurti užsienyje. Anot moters, ji norėtų apsigyventi D. Britanijoje, kur turi draugų. Tokia žinia pastarosiomis dienomis apskriejo Lietuvos žiniasklaidą.

L. Stankūnaitė prašė panaikinti apsaugą, nes gyventi izoliacijoje ir nuolatinėje baimėje tapo neįmanoma. Tačiau po kurio laiko ji apsigalvojo, o policija prižadėjo pagerinti izoliuoto gyvenimo sąlygas.

Kaip pranešė žiniasklaida, naikinti apsaugą L. Stankūnaitė prašė, nes jaučiasi pavargusi ir nepasitiki pareigūnais. Moteris tvirtino, kad nesijaučia saugi Lietuvoje ir su dukra jos negali normaliai gyventi kasdienio gyvenimo, nei pramogauti. Ji teigė, kad nuolat bijo dėl savo ir savo dukros gyvybės, tačiau sunkiai įsivaizduoja, kaip susikurti normalų ir kokybišką gyvenimą nuolatinėje izoliacijoje ir lydimai apsaugos.

Tačiau naikinti apsaugą Policijos departamentas nesutiko, nes pareigūnų teigimu, grėsmių yra pakankamai daug ir nuo jų reikia saugoti tiek motiną, tiek vaiką.

2013 03 25 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt