penktadienis, liepos 30 d.
Lenkija grąžino Lietuvai kelias dešimtis Vakarus bandžiusių pasiekti migrantų
BNS
VSAT
Nelegalūs migrantai

Lenkija pastaruoju metu grąžino Lietuvai kelias dešimtis Vakarų Europos valstybes bandžiusių pasiekti neteisėtų migrantų, atvykusių per Baltarusiją.

„Yra žmonių, kurie bando išvykti, bet jie taip pat yra ir grąžinami (...) Lenkijos Respublika yra kelias dešimtis tų žmonių, kurie, tikėtina, kad kirto sieną Lietuvoje, per pastarąsias savaites sugrąžinusi Lietuvai“, – LRT radijui penktadienį sakė premjerė Ingrida Šimonytė.

„Akivaizdu, kad kažkuriai daliai gal ir pavyko pasiekti kažkuriuos kitus taškus, tačiau tikrai tai ne visi žmonės“, – teigė ji.

Vidaus reikalų ministerijos BNS pateiktais duomenimis, Lenkija pastaruoju metu Lietuvai yra grąžinusi 38 neteisėtus migrantus.

Lietuva pastaraisiais mėnesiais susiduria su beveik dvidešimt kartų išaugusiais nelegalių migrantų srautais Baltarusijos pasienyje. Iš viso šiemet pasienyje su Baltarusija sulaikyti 1546 neteisėti migrantai, daugiausiai – iš Artimųjų Rytų ir Afrikos valstybių.

Lietuvos pareigūnai teigia, kad tai – organizuota Baltarusijos režimo hibridinė ataka prieš Lietuvą. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 07 09 14:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt