penktadienis, rugsėjo 25 d.
Lenkų oro linijos demaskavo Švenčionių rajono merą
tiesa.com

Iš Lenkijos oro linijų gautame laiške teigiama, kad Švenčionių rajono meras Vytautas Vigelis su kolegomis Varšuvoje tikrai buvo neblaivūs ir todėl nebuvo įleistį į lėktuvą, skrendantį į Paryžių.

Meras V. Vigelis įžūliai melavo, iš pradžių teigdamas, jog net nebuvo Varšuvoje, o vėliau – kad iš Varšuvos skrido atgal į Lietuvą dėl netikėtos žmonos operacijos.

„Patvirtinu, kad įgulos vadovo sprendimu, siekiant išvengti galimų incidentų skrydžio metu ir grėsmės skrydžio saugai, keleiviams Kazimierui Džiaukštai, Juozui Urbanavičiui ir Vytautui Vigeliui 2011 metų lapkričio 28 dieną nebuvo leista skristi aviakompanijos maršrutu Varšuva-Paryžius. Šie keleiviai prie išvykimo vartų atvyko neblaivūs, drumstė viešąją tvarką ir nevykdė teisėtų aviakompanijos personalo nurodymų“, – teigiama oficialiame rašte, gautame iš Varšuvos oro linijų, rašė TV3.lt.

V. Vigelis atsidūrė skandalo sūkuryje šių metų sausio 19-ąją: tarybos nariai pareiškė įtarimą, jog Švenčionių meras ir kartu su juo keliavęs savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjas J. Urbanavičius bei bendrovės „Švenčionių švara“ vadovas K. Džiaukštas buvo girti, todėl jiems buvo uždrausta skristi į Paryžių, kur jie privalėjo dalyvauti tarptautinėje konferencijoje, nagrinėjančioje atliekų tvarkymo klausimus.

Šį įtarimą meras pavadino šmeižtu, o paprašytas pasiaiškinti tikino, jog išvis nebuvo išvykęs iš Lietuvos: „Dabar pasitikslinau variantus: iš viso neskridau, nes nuo lapkričio 28 dienos iki gruodžio vidurio atostogavau. Žmonai darė operaciją. Yra visi dokumentai, įrodantys, kad čia elementarus šmeižtas.“

Po kelių dienų Švenčionių meras pats surengė spaudos konferenciją ir pateikė naują versiją. V. Vigelis prisiminė pernai lapkritį skridęs į Paryžių, tačiau Varšuvos oro uoste neva sužinojęs apie žmonai skubiai atliekamą operaciją ir grįžęs į Lietuvą.

2012 01 27 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt