sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Leytone, rytų Londone, nušautas jaunas vyras
tiesa.com
google maps

Leytono rajone esančiame rytų Londone nušautas jaunas, apie 20-ties metų amžiaus vyras. Jis tapo antrąja šio savaitgalio susišaudymų Londone auka. 

Žmogžudystė įvyko Lea Bridge gatvėje, greitosios medicinos pagalbos komanda bei policijos pareigūnai į įvykio vietą buvo iškviesti apie 03:00 ryto vietos laiku.   

Nepaisant pareigūnų ir paramedikų pastangų vyras mirė įvykio vietoje.   

Na o penktadienį vakare Londono Wembley rajone nuskambėjo šūviai. Manoma, kad aukai - apie 30 metų. Sunkiai sužalotas vyras buvo išgabentas į ligoninę, tačiau nepaisant medikų pastangų ten mirė.  Policija pradėjo žmogžudystės tyrimą.  

Sunkios būklės vyras nukentėjęs nuo šautinių žaizdų Wembley buvo rastas Harrow gatvėje, apie 20:10 vakaro vietos laiku, penktadienį.  

Ginkluoti policijos pareigūnai į įvykio vietą atskubėjo kartu su Londono greitosios medicinos pagalbos tarnybos paramedikais.  

Į šiaurės Londono ligoninę nugabentas vyras joje netrukus mirė.  

Nors formali kūno identifikacija dar neįvyko, policijos pareigūnai jau informavo vyro artimuosius. Pomirtinė apžiūra taip pat bus vykdoma ateinančių dienų bėgyje.  

Vairuotojams patariama vengti Harrow gatvės, nes joje tebevyksta žmogžudystės vietos apžiūra. Gyventojai gali tikėtis išvysti daugiau policijos pareigūnų, patruliuojančių rajone.

2019 07 07 08:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt