penktadienis, balandžio 16 d.
LGBT atstovai nepasiduoda – Vilniaus ir Kauno miestuose atsirado daugiau nei 10 naujų šią bendruomenę palaikančių piešinių
Alfa.lt

LGBT aktyvistai šį šeštadienį skirtingose Vilniaus ir Kauno miestų vietose nupiešė daugiau nei 10 piešinių, palaikančių šią bendruomenę. Anot LGBT bendruomenės atstovės, šių piešinių tikslas aiškiai parodyti, kad LGBT egzistuoja ir Lietuvoje bei jų „ištrinti“ nepavyks.

„Sužinojusi, kad Vilniuje požeminėje perėjoje prie „Panoramos“ Karolinos ir Lino nupiešta LGBTQ+ vėliava buvo uždažyta Lietuvos vėliavos spalvomis, aš buvau labai išsigandusi, įskaudinta ir pikta. Skaudu, kai tavo šalies vėliavą žmonės naudoja tave nutildyti“, – feisbuko paskyroje rašo viena iš LGBT aktyvisčių Ona Stasiulevičiutė.

„Mūsų negalima ištrinti“

Anot moters, dėl to, kas vyksta politikoje ir viešojoje erdvėje, LGBT bendruomenės nariams pastarasis mėnesis psichologiškai buvo itin sunkus.

„Bet meninis protestas yra galingas. Norėdami tiek palaikyti kitus, tiek padrąsinti patys save, susibūrėme pratęsti vaivorykštės piešimo perėjoje idėją. Mūsų tikslas – aiškiai ir ryškiai rodyti, kad egzistuojame Lietuvoje, kad mūsų negalima ištrinti, ir palaikyti kitus LGBTQ+ bendruomenės narius. Jūs nesate vieni“, – teigia LGBT bendruomenės narė.

Bendruomenės atstovė tikina, kad piešiniuose vaizduojamos Lietuvos bei LGBT vėliavos kartu parodo, kad „jos abi yra mūsų“.

„Esu labai laiminga, kad daugiau nei 40 žmonių prisijungė prie šios idėjos ir ją įgyvendino“, – feisbuke rašė O. Stasiulevičiutė.

2021 03 29 18:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt