pirmadienis, spalio 18 d.
„Lidl Lietuva“ nesėkmingai bando iš pirkėjų susigrąžinti kanapių aliejų su padidintu THC kiekiu
Alfa.lt
Organizatoriai
„Lidl Lietuva“

„Lidl“ esančiose parduotuvėse pasirodė pranešimas raginantis pirkėjus grąžinti šalto spaudimo ekologišką kanapių aliejų. Pasirodo, jame buvo aptiktas padidintas THC kiekis, kuris vartojamas dideliais kiekiais gali sukelti nuotaikos pokyčius.

„Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė pasakoja, kad padidintas THC kiekis aliejuje buvo pastebėtas darant periodinius kokybės reikalavimų tyrimus: „Produktų saugumas yra mūsų prioritetas, todėl periodiškai visiems produktams yra atliekami įvairūs produktų kokybės tyrimai, kurie leidžia reaguoti, jei yra pastebimi nuokrypiai, kurie neatitinka kokybės ar saugumo reikalavimų“.

„Atlikus periodinius tyrimus buvo nustatyta, kad vienoje šio produkto partijoje aptiktas tetrahidrokanabinolio (THC) kiekis, todėl dėl saugumo sumetimų buvo atšauktos visos šio produkto partijos visoje Europoje. Šio produkto gamintojas yra sertifikuota Vokietijos įmonė“, – pasakoja „Lidl Lietuva“ atstovė.

„Ši prekė yra ganėtinai nišinio naudojimo, todėl jos įsigyjimo kiekiai mūsų tinkle nėra dideli. Mūsų turimomis žiniomis, produkto grąžinimo atvejų kol kas neužfiksuota. Produktas žalos sveikatai padaryti negali, tačiau suvartojus didelį produkto kiekį, gali sukelti tam tikras, nebūtinai pageidaujmas reakcijas, tokias kaip nuovargį ar nuotaikų svyravimus. Iki šiol jokių kreipimųsi dėl sveikatos sutrikimų iš pirkėjų nesulaukėme“, – priduria L. Skersytė.

THC arba lietuviškai "tetrahidrokanabinolis" yra cheminė medžiaga, sukelianti svaiginamąjį poveikį suvartojus marihuaną. Tetrahidrokanabinolis yra vienas iš daugelio junginių, aptinkamų kanapių dervoje, kurią išskiria marihuanos augalo liaukos

2021 09 17 12:09
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt