ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
Lietuva atnaujins skrydžius į Norvegiją
Alfa.lt

Vyriausybė trečiadienį leido nuo pirmadienio atnaujinti reguliarius skrydžius į Norvegijos miestus. Tai jau ketvirta kryptis, kur per pastarąsias dvi savaites leista atnaujinti oro susisiekimą – anksčiau leista vėl vykdyti skrydžius į Frankfurtą, Rygą ir Taliną.

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius posėdyje pranešė, kad skrydžiai į Oslą būtų atnaujinti nuo gegužės 25 dienos, o prašymus jiems pateikė bendrovės „AirBaltic“ ir „Wizz Air“.

„Būtų skrydžiai vykdomi iš Vilniaus į Oslą, ir taip pat „Wizz Air“ vykdytų skrydžius iš Alesiundo ir Bergeno į Kauną“, – kalbėjo L. Linkevičius.

Užsienio reikalų ministerija (URM) pranešime praneša, kad skrydžiai bus vykdomi Oslo, Alesiundo, Bergeno ir Torp Sandefjordo kryptimis.

Ministras pridūrė, kad gegužę su Estijos ir Latvijos ministrais aptarė galimybę atnaujinti šias kryptis.

Premjeras Saulius Skvernelis antradienį žurnalistams sakė, kad artimiausiu metu turėtų būti atnaujinti ir LOT skrydžiai į Varšuvą.

Šiuo metu yra atnaujinti reisai iš Vilniaus į Frankfurtą, kur skraidina Vokietijos oro bendrovė „Lufthansa“, bei Rygą, kur skraidina Latvijos bendrovė „Air Baltic“. Nuo kitos savaitės ji turėtų pradėti ir skrydžius iš Vilniaus į Taliną.

2020 05 20 18:57
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt