trečiadienis, spalio 28 d.
Lietuvą garsins atviras šalies nuotraukų bankas
tiesa.com

Šiandien pradeda veikti pirmasis pasaulyje nuotraukų bankas, kuriam fotografijas dovanoja šalies gyventojai. Projekto „Real is Beautiful Stock“ idėja – sukurti atvirą platformą internete, skirtą dalintis Lietuvos grožiu. Svetainėje www.realisbeautiful.lt sukauptomis nuotraukomis gali naudotis visi, norintys garsinti Lietuvos vardą.

„Real is Beautiful Stock“ projektą kuria į bendraminčių grupę susivieniję, neatlygintinai dirbantys reklamos, ryšių su visuomene, programavimo ir kitų sričių profesionalai.

„Norime parodyti, kokia patraukli, autentiška šalis yra Lietuva. Daugybė žmonių turi fotoaparatu ar tiesiog telefonu darytų nuostabių vaizdų. Kviečiame šiomis nuotraukomis pasidalinti fotobanke – taip visi drauge kursime gražią istoriją apie Lietuvą ir padėsime įdomiai pristatyti savo šalį“, – sako idėjos iniciatorius, kūrybos agentūros „New!” įkūrėjas T. Ramanauskas.

Projektas startavo Vilniuje, ant Barbakano kalno prasidėjusia miesto vaizdų medžiokle, kurioje dalyvavo apie šimtas fotografų mėgėjų ir profesionalų. Vieni pirmųjų, prisijungusių prie iniciatyvos ir sutikusių padovanoti savo darytas nuotraukas „Real is Beautiful Stock“ svetainei, yra Lietuvos fotografijos klasikas Romualdas Požerskis, žinomi fotografai Marius Čepulis, Vytautas Dranginis, Neringa Rekašiūtė ir Tomas Tumalovičius, taip pat Beata Nicholson ir kiti.

„Labai džiaugiuosi, kad nemokamų Lietuvos nuotraukų banko idėja netruko surasti didelį būrį pritariančiųjų. Projekto autoriai yra visi, kurie prisideda – žinią padedanti skleisti komunikacijos agentūra „Bosanova“, programavimo darbus atliekanti skaitmeninė agentūra „Digital Sense“, teisinius reikalus sprendžianti advokatų kontora „Metida“, dizaino ekspertai „Godspeed“ ir daugybė Lietuvos žiniasklaidos priemonių. „Real is Beautiful“ ženklą naudoti leido ir nuo fotografijų banko idėjos užuomazgos ją palaikė Turizmo departamentas”, – pasakojo T. Ramanauskas.

„Real is Beautiful Stock“ svetainėje patalpintas nuotraukas leidžiama naudoti tik Lietuvos viešinimo tikslais. Jei banke esančias nuotraukas norima panaudoti komerciniais sumetimais, susisiekti su fotografijų autoriais reikėtų tiesiogiai.

2017 05 25 17:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt