ketvirtadienis, vasario 25 d.
Lietuva pasirinko – atranką užtikrintai laimėjo grupė „The Roop"
Alfa.lt

LRT eteryje – tiesioginis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo“ finalas. Šį vakarą paaiškės, kas dainuos didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje Nyderlanduose, Roterdame. Dėl garbės atstovauti Lietuvai kovoja 6 atlikėjai.

Finale dalyvauja šie dalyviai: Titas ir Benas, Martyna, Audrius Petrauskas – Gebrasy, Valdemars Petersons, Evita Cololo, The Roop.

„Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo!“ finalo dalyvių pasirodymus vertina kompetentinga komisija: muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano, kompozitoriai Jievaras Jasinskis ir Vytautas Bikus, dainininkė Ieva Narkutė, TV laidų vedėja Gerūta Griniūtė, dainininkė Aistė Smilgevičiūtė, LRT popmuzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys.

Finalo kovas pradėjo duetas Titas ir Benas su daina „No“. Po pasirodymo vaikinai neslėpė jaudulio. „Sunku kalbėti, nes nulipus nuo scenos esi šoko būsenoje. Sunku ir vertinti, kai patys negirdėjome savo pasirodymo“, - iškart po pasirodymo teigė duetas. 

Antroji pasirodė Martyna Jazepčenkaitė. „Mes pasakėme sau, kad per paskutinį pasirodymą išsitaškysime. Man atrodo, mes ir išsitaškėme“, – po pasirodymo kalbėjo Martyna.

Trečiasis į finalo sceną lipo Audrius Petrauskas – Gebrasy. „Mane apėmė emocijos, sunku kažką pasakyti. Ir dabar drebu“, - po pasirodymo kalbėjo Gebrasy. Atlikėjas nesulaikė emocijų ir pravirko.

Išklausius tris pasirodymus, komisijos nariai trumpai išsakė savo nuomonę.

„Aš manau, kad pirmi trys pasirodymai buvo stiprūs. Kai kurie buvo ir jautrūs. Norėčiau Audriui palinkėti, kad jis nesidrovėtų būti jautriu. Tai, kad jis taip sureagavo, atrodo, jis viską daro nuoširdžiai“, - sakė Vytautas Bikus.

„Buvo nuostabu atlikėjus matyti finale. Titas ir Benas sušildė savo pasirodymą. Stebint Martyną, pasirodė, kad vis grynina savo pasirodymą. Man yra atradimas Gebrasy. Pagalvojau, kad visi esame žmonės, visi pavargstame“, - komentavo A. Smilgevičiūtė.

„Šiais metais Eurovizija yra sudėtinga. Daug populiarių atlikėjų nedalyvavo. Šie trys pasirodymai parodo, kad verta dalyvauti. Gebrasy daina yra viena stipriausių Eurovizijos dainų“, - teigė Stano.

„Titas ir Benas yra pirmą kartą atrankoje, bet džiaugiuosi, kad ši daina juos surado. Neturiu abejonės, kad jeigu jie ir nelaimės, jie grįš į atranką. Martynos daina nėra lengva, ji padarė puikų darbą. Gebrasy, manau, kad prieš mūsų akis įvyko didysis jo lūžis. Daina nuostabi, manau, kad jis padovanojo mums daug šilumos. Apie jo pasirodymą po šios atrankos bus labai daug kalbama“, - sakė R. Zilnys.

Toliau finale pasirodė Valdemars Petersons su daina „Never Fall For You Again“.

„Manau, kad Voldemars yra vyšnaitė ant torto visoje šitoje „Eurovizijoje“, - po pasirodymo sakė V. Petersons kolega Mr. Jumbo.

Penktoji pasirodė Evita Cololo su daina „Be paslapčių“.

„Manau, kad viskas pavyko gerai. Galbūt praeitose laidose neatrodė, kad buvo daug palaikančių žiūrovų. Man patinka palaikančios žinutės, jų nėra daug, tačiau jos padeda“, - iškart po pasirodymo dalijosi Evita.

Paskutiniai finale pasirodė grupė „The Roop“. „Sulaukėme labai daug įsitraukiančių žmonių į mūsų pasirodymą, daug patarimų. Vieni sako, kad reikia šokėjų, kiti ne, vieni sako nusiimti švarką, kiti ne. Svarbiausia suprasti, ko patys norime, tą ir darėme“, - po pasirodymo kalbėjo Vaidotas Valiukevičius.

Po paskutinių pasirodymų komisija pasakė savo nuomonę. 

„Vienas sėkmingiausių, mano nuomone, The Roop pasirodymas. Pasirodymas viską turi - šokį ir idėją“, - sakė G. Griniūtė

„Valdemaro daina labai patiko ir įstrigo, skamba galvoje. Evitos labai gera klausyti, jos tembras glosto. “The Roop" - viskas yra, ko reikia. Reikia tik jais dar kartą patikėti. Džiugina akį ir ausį", - komentavo I. Narkutė.

„Nuo praėjusių metų grupė “The Roop" „dega“ ir yra pasiruošusi „Eurovizijai“. Norėčiau išskirti ir Evitą Cololo, patiko dainos atlikimas", - sakė J. Jasinskis.

„Bet kuri iš šių dainų galėtų vykti į „Euroviziją“ ir ten skambėti. V. Petersonas turi geriausią savo eurovizinį pasirodymą. Evitos daina vienintelė lietuviška, labai gražus balsas ir aranžuotė. Apie paskutinį pasirodymą norėčiau pasakyti, kad ši daina yra visiškai pasiruošusi. Tai daina, kuri labiausiai verta atstovauti Lietuvai“, - kalbėjo R. Zilnys.

Susumavus balsus paaiškėjo, kad Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“ Roterdame atstovaus grupė „The Roop“.

Visa finalo dalyvių lentelė:

1. The Roop

2. Gebrasy

3. Valdemars Petersons

4. Evita Cololo

5. Titas ir Benas

6. Martyna

„Aš jaučiu devaju. Noriu padėkoti žiūrovams ir komisijai. Žiūrovai, jūs nuostabūs. Tai yra neįtikėtina, trūksta žodžių. Visos grupės vardu esame dėkingi ir nešime Lietuvos vėliavą“, - neslėpė jaudulio V. Valiukevičius.

2021 02 07 01:19
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt