ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Lietuviai laimingesni už kaimynus
tiesa.com

Lietuvoje žmonės laimingesni nei kaimyninėse Latvijos ir Estijos šalyse. Pagal pasaulinį laimės indeksą Lietuva užėmė šiemet 71-ą vieta tarp 156 įvertintų valstybių, paskelbė Jungtinės Tautos, atlikusios tyrimą.

Mūsų šalies piliečiai laimingesni nei Latvijoje, kuri užėmė 88 vieta ir tik šiek tiek nei gyvenantieji Estijoje, kuri tarp daugiau nei pusantro šimto valstybių užėmė 72 vietą.

Laimingiausi žmonės gyvena Danijoje, Norvegijoje, Šveicarijoje, Nyderlanduose ir Švedijoje.

Pirmadienį paskelbtos ataskaitos autorių teigimu, laimingiausi žmonės gyvena Danijoje, Norvegijoje, Šveicarijoje, Nyderlanduose ir Švedijoje. Nepatenkinti savo gyvenimu žmonės iš Afrikos valstybių, tokių kaip Ruandos, Burundžio, Centrinės Afrikos Respublikos, Beno ir Togo.

Jungtinėms Valstijoms teko 17 vieta, Jungtinei Karalystei 22, Vokietijai 26, Japonijai 43, Rusijai 68, Kinijai 93 pozicija.

Tyrimo autoriai pranešė, kad jie laimės indeksą skaičiavo atsižvelgdami į šiuos faktorius: bendrojo vidaus produkto dydį, gyvenimo trukmę, korupcijos suvokimo lygį, laisvę priimti sprendimus, gyventojų dosnumą ir turėjimą į ką atsiremti ištikus nelaimei.

2013 09 10 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt