šeštadienis, gegužės 30 d.
Lietuvių startuolis kuria pirmąjį mūsų šalyje elektrinį triratį motociklą
Alfa.lt

Ką daryti, jei dėl saugumo sumetimų bijai važiuoti motociklu, o važiavimas su automobiliu yra nuobodus? Lietuvių startuolis AKO turi išeitį – kuriamą elektrinį triratį motociklą, kuo puikiausiai suderinantį minėtųjų dviračių ir keturračių transporto priemonių geriausias savybes.

Portalo „Ride Apart“ duomenimis, „AKO Trike“ bus dvivietė transporto priemonė, kuri dėl savo sudėtingos vairavimo sistemos ir gebėjimo palinkti 30 laipsnių kampu suteiks dviračio motociklo vairavimo pojūtį. Taip pat motocikle bus įrengtos ir automobiliams įprastos saugumo priemonės kaip saugos diržai ir oro pagalvės.

Pasak kito portalo Motopinas.com, naujasis prototipas bus varomas 276 Ps elektriniu varikliu, gebės be įkrovimo nuvažiuoti 300 km ir išvystyti neįtikėtiną 240 km/val. greitį.

Kol kas šis gaminamas prototipas tebėra bandymų stadijos, nors startuolio platinami parodomųjų važiavimų vaizdo įrašai teikia daug vilčių, kad Lietuva turės pasaulinio lygio motociklų prekės ženklams nenusileidžiantį gaminį.

Deja, startuolis AKO portalui Alfa.lt kol kas nesiryžo atskleisti, kada rinkoje galėsime išvysti šiuos motociklus ir kiek jie kainuos, tačiau pažadėjo artimiausiu metu šia informacija pasidalyti.

2020 05 21 07:31
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt