pirmadienis, sausio 17 d.
Lietuvos Katalikų Bažnyčia apie skiepus: džiugu, kad absoliuti dauguma tikinčiųjų saugo save ir kitus
Greta Burlėgaitė
Fotobankas
Asociatyvi nuotrauka

Popiežiui Pranciškui trečiadienį išreiškus palaikymą vakcinacijai nuo koronaviruso, Lietuvos vyskupų konferencija (LVK) taip pat ragina „saugoti save ir kitus“. LVK generalinis sekretorius pabrėžia, kad didžioji dalis tikinčiųjų jau yra pasiskiepiję. 

„Bažnyčia nuolat primena pareigą saugoti save ir kitus. Džiugu, kad absoliuti dauguma tikinčiųjų paiso šios pareigos, daug iš jų jau yra pasiskiepiję. Drauge Bažnyčia atmena savo pašaukimą teikti dvasinę pagalbą visiems, kurie jos prašo, neišskiriant nė vieno žmogaus. Ji jautriai atsižvelgia į kiekvieno žmogaus situaciją, kurioje pasitaiko ir netikrumo bei abejonių“, – Alfa.lt sakė LVK generalinis sekretorius kun. Kęstutis Smilgevičius.

Vakcinos teikia viltį

Primename, kad popiežius Pranciškus trečiadienį prisidėjo prie Katalikų Bažnyčios kampanijos, kuria siekiama didinti pasitikėjimą vakcinomis nuo COVID-19, ir paragino žmones skiepytis, taip pademonstruojant artimo meilę. 

„Dievo ir daugelio žmonių dėka šiandien turime vakcinas, apsaugančias mus nuo COVID-19. Jos teikia vilties, kad pandemija bus įveikta. Reikia, kad vakcinos būtų visiems pasiekiamos ir kad visi bendradarbiautų“, – sako popiežius vaizdo įraše, skirtame neproporcingai viruso paveiktoms bendruomenėms Šiaurės, Centrinėje ir Pietų Amerikoje. 

2021 08 19 11:51
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt