šeštadienis, gegužės 21 d.
Lietuvos paštas perspėja dėl sukčių siunčiamų žinučių
BNS
Alfa.lt
Siunta

Lietuvos paštas praneša, kad sukčiai įmonės vardu siunčia trumpąsias žinutes apie apie neva sulaikytą siuntą ir reikalingą atnaujinti informaciją.

Apgaulingose žinutėse pateikiama aktyvi nuoroda, kurią kviečiama paspausti. Valstybės įmonė įspėja to nedaryti.

„Primename klientams gavus įtartiną žinutę ar laišką jokiu būdu nespausti turinyje esančių nuorodų. Pastaruoju metu matome suaktyvėjusį apgaulingo turinio siuntimą. Todėl raginame klientus būti itin atidiems“, – pranešime teigia Lietuvos pašto komunikacijos departamento vadovė Ugnė Bartašiūtė.

Lietuvos paštas pabrėžia, kad niekada neprašo pateikti slaptažodžio, asmens kodo, banko prisijungimo duomenų ar mokėjimo kortelių informacijos. Informaciją apie sukčių veiksmus Lietuvos paštas jau perdavė atsakingoms institucijoms.

Šią savaitę komercinis SEB bankas pranešė apie aferistų siunčiamas trumpąsias SMS žinutes su nuorodomis į netikrą interneto banką. Žinutėse skelbiama apie neva įtartiną veiklą paskyroje. Bankas įspėja neatidaryti pateiktų nuorodų ir nevesti savo asmens ar prisijungimo prie interneto banko duomenų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 10 23 14:58
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt