šeštadienis, rugpjūčio 13 d.
Lietuvos šeimų sąjūdis kviečia boikotuoti didžiuosius prekybos centrus, apsipirkinėti turguje
Alfa.lt
Facebook
R. Grinevičius

Lietuvos šeimų sąjūdis kviečia savo narius ir rėmėjus prisidėti prie prekybos tinklų boikoto akcijos, tai darys dėl neva neteisėtai įvestų Vyriausybės ribojimų. Visuomeninio judėjimo atstovai mano, kad prekybos centrai be jų ilgai neišgyvens.

„Kadangi didieji prekybos tinklai ignoruoja teisėtus savo pirkėjų interesus, nuolankiai paklusę laikinai Lietuvos teritoriją administruojančių asmenų neteisėtam sprendimui segreguoti Lietuvos piliečius, Lietuvos šeimų sąjūdis kviečia savo narius ir palaikančius bei remiančius žmones atsakyti tuo pačiu“, – pranešime spaudai sako Lietuvos šeimų sąjūdžio pirmininkas Raimondas Grinevičius.

Mes be didžiųjų prekybos tinklų išgyvensime, bet ar išgyvens jie be mūsų?

„Vienas dalykas yra visiškai aiškus – didieji prekybos tinklai patys nesiims priemonių, kad sustabdytų neteisėtus valdžios sprendimus ir bent pabandytų apginti jiems pelną kraunančius žmones. Tarp jų yra daugybė senjorų, pensininkų, neįgalių žmonių, kurie net nežino apie juos segreguojantį galimybių pasą, todėl faktiškai yra palikti likimo valiai“, – pridūrė R. Grinevičius.

Lietuvos šeimų sąjūdis kviečia visus kartu stoti prieš „neteisybę, ir tiesiog kirsti per skaudžią vietą – finansus.“

Visuomeninis judėjimas siūlo pirkti mažose, lietuviško kapitalo tinklų parduotuvėse, turguje.

2021 09 15 18:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt