ketvirtadienis, rugsėjo 29 d.
Lietuvos šeimų sąjūdis skelbia žygį per Lietuvą: dar galime sutelkti gyvųjų žmonių kariuomenę
Alfa.lt
Fotobankas
Protestas

Didįjį šeimos gynimo maršą organizavęs Lietuvos šeimų sąjūdis skelbia pradedantis žygį per Lietuvą. Pasak sąjūdžio atstovų, Laisvės partija naudodamasi „dirbtinai sukelta pandemine isterija“ gavo neribotas galimybes įgyvendinti savo su LGBT bendruomene susijusius siekius.

„Maži mitingai vargina ir nuvilia žmones, prie jų valdžia jau priprato, reikšmingų protestų gražiai pakvietus feisbukuose prieš keletą dienų nesurengsi. Mums reikia didelio, visuotinio protesto, kuriam būtina sutelkti žmones, šeimas, organizacijas, bendruomenes. Lietuvos šeimų sąjūdis, kaip ir prieš Didįjį šeimos gynimo maršą, pradeda savo žygį per Lietuvą“, – skelbiama sąjūdžio interneto puslapyje.

Dar galime sutelkti visą gyvųjų žmonių kariuomenę ir apginti savo Konstituciją.

Sąjūdžio atstovai tikina, kad Lietuvoje tikrų politinių partijų su savo ideologija, atstovavimo visuomenės segmentų interesams programomis iki šiol nebuvo. Esą „Laisvės“ partija patekusi į valdžią ir nuosekliai įgyvendina „LGBT ideologijos ir neokomunistinės mažumų diktatūros programą“.

„Važiuosime per kaimus, miestelius ir miestus, susitiksime su bendruomenėmis, šeimomis, tikinčiaisiais, šie susitikimai jau prasidėjo, apie juos skelbsime iš anksto. Dar galime sutelkti visą gyvųjų žmonių kariuomenę ir apginti savo Konstituciją ir tai, kas mums brangu. Dievas niekada nieko nesprendžia už mus, bet visada suteikia šansą“, – teigia Lietuvos šeimų sąjūdis.

LGBT diktatūra jau trypčioja už durų su Partnerystės įstatymo projektu daugiaspalvėje kišenėje.

Anot prieš karantino ribojimus bei LGBT bendruomenę kovojančio sąjūdžio atstovų, visuomenė buvo supriešinta ir suskaldyta: „Pasinaudojus tuojau po Didžiojo šeimos gynimo maršo kovos su pandemija pretekstu įvestu „galimybių“ pasu.“

„Šių antivalstybinių ir antivisuomeninių darinių tikslams įgyvendinti COVID-19 ir jų pačių dirbtinai sukelta pandeminė isterija suteikė neribotas galimybes. (...) Dar likusi gyva visuomenė reagavo Didžiuoju šeimos gynimo maršu, privertusiu Lietuvos teritoriją laikinai administruojančius asmenis stabtelėti ir pergrupuoti pajėgas tam, kad stabilizuotų situaciją, neprarastų galimybės toliau administruoti ir parengtų tolesnį veikimo planą, reikiamus informacinius ir manipuliacinius resursus tam pačiam tikslui toliau įgyvendinti.

Niekas nesibaigė, posėdis tęsiamas, ponai prisiekusieji tarėjai, LGBT diktatūra jau trypčioja už durų su Partnerystės įstatymo projektu daugiaspalvėje kišenėje. Susipriešinusi, pavargusi nuo protestų, eilėse prie išgyvenimo kruopų šąlanti visuomenė gal nebepakils? Lėšos skirtos ir nelimituojamos, visa LRT miliūčių ir pumprickaičių artilerija parengta, tekstai parašyti, taikiniai numatyti, informacinis artilerijos parengimas prieš šturmą bus pradėtas netikėtai“, – piktinasi sąjūdžio atstovai.

Sąjūdžio atstovai taip pat tikina, kad šalies vadovas Gitanas Nausėda yra puolamas dalies visuomenės, dėl esą prieš LGBT bendruomenę pasakytos savo nuomonės.

„Prieš Lietuvos prezidentą, pasisakiusį prieš LGBT partnerystę, jo šeimą organizuojamos įvairios „visuomenininkų“ akcijos, jis kasdien puolamas, niekinamas, net nebesirenkant padorių žodžių, siekiant jį atkirsti nuo visuomenės ir marginalizuoti. Viskas parengta, tik reikia nuspausti mygtuką atėjus valandai X“, – rašoma maršistų interneto puslapyje.

2021 10 25 15:33
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt