ketvirtadienis, liepos 9 d.
Londone - M.Mikutavičiaus ir grupės koncertas “Aš tikrai myliu Lietuvą” (video)
tiesa.com

Yra atlikėjų, kurie atrodo per švelnūs ir ramūs didelėms salėms ir triukšmingiems koncertams. Ir yra tokių, kurie atrodo pernelyg audringi, kad galėtų koncertuoti tyliai. Marijonas priklauso pastariesiems.

Išgarsėjęs visuotinai dainuojamomis dainomis “Trys milijonai”, “Pasveikinkit vieni kitus”, “Pakeliui namo”, “Nebetyli sirgaliai” jis, rodos, sukurtas masinėms šventėms ir svaigulingoms fiestoms. Tačiau geriau su atlikėjo kūryba susipažinę klausytojai žino jo dainas, kurias galima tiesiog šnabždėti, nebijant sudrumsti ramybės.

Marijono ir grupės koncertas HMV Forum, 9-17 Highgate Road, London NW5 1JY 2012 m. kovo 25 d. 19:00 val., bus tarsi bandymas didelį garsą priversti kalbėti tyliai.

Atlikėjas žada, jog dviejų valandų trukmės koncerte skambės visos populiariausios dainos, sukurtos tiek jo paties, tiek bendradarbiaujant su kitais autoriais. Kai kurias iš jų prireikė rimtai permąstyti, norint suteikti kitokį skambėjimą. Marijono gerbėjai gyvai galės išgirsti naująjį krepšinio himną “Nebetyli sirgaliai”.

Koks turėtų būti šis koncertas? Marijonas sako: “Žinot, aš niekada nebuvau labai geras dainininkas. Bet viskas, ką visada mokėjau geriausiai, tai kitiems primesti savo nuotaiką. Gerą ar blogą… Čia jau atleiskite”.

Bilietus platina: www.ticketmaster.co.uk ir www.hmvtickets.com

2012 02 27 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt