šeštadienis, birželio 6 d.
Londono lietuviai noriai aukojo nepasiturinčių Lietuvos šeimų vaikams
tiesa.com
facebook nuotrauka

Iniciatyvius Jungtinės Karalystės (JK) lietuvius suvienijo bendras tikslas – tautiečiai sutelkė jėgas, kad vaikai iš nepasiturinčių Lietuvos šeimų vasarą galėtų atostogauti prie Baltijos jūros.

Sekmadienį Londone esančiame restorane „Smiltė“ įvyko renginys, skirtas prisidėti prie Lietuvoje veikiančio paramos fondo „Gėrio trupinėlis“ iniciatyvos.

Ja siekiama, kad nepasiturinčiose Lietuvos šeimose augantys vaikai kartu su bendraamžiais galėtų dalį vasaros praleisti pajūrio stovyklose.

Ir grupelė JK lietuvių prisidėjo, kad būrys vaikų galėtų pasidžiaugti tokiu laisvalaikiu. Iniciatyvūs tautiečiai pirmiausia paskelbė apie tokią idėją, kvietė prie jos prisidėti visus, kurie nori ir gali.

Tokių atsirado tikrai nemažai: vieni pasiūlė organizacinę pagalbą, kiti prisidėjo daiktais, dar kiti – pinigais. Bendro tikslo suvienyti tautiečiai dirbo neatlygintinai, o svarbiausia – iš širdies.

Akciją sekmadienį vainikavo renginys „Gera daryti gera“, į kurį susirinko per šimtą JK lietuvių.

Jiems koncertavo atlikėjai Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė, mažuosius lankytojus linksmino puikiai žinoma personažė Pepė ir piešimo meistrė Ingrida Šuopytė, vaikų muzikinė grupė „Pepi Pop“, kuri, beje, sukūrė ir atliko dainą „Gėrio trupinėlis“, pripažintą paramos fondo himnu.

Vakaro metu surengta loterija, kurios metu buvo galima laimėti rėmėjų įsteigtus prizus – tokiu būdu buvo aukojami pinigai.

2019 03 27 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt