sekmadienis, liepos 5 d.
Loterijoje laimė nusišypsojo garbaus amžiaus kaunietei
tiesa.com

Gruodžio pradžia buvo sėkminga kaunietei. Laimėtojui greit neatsiradus, loterijos organizatoriai kreipėsi į žiniasklaidą kviesdami atsiliepti laimingojo bilieto savininką. „Teleloto“ pagrindinį prizą – „Aukso puodą“, kuriame buvo daugiau nei trečdalis milijono eurų, - laimėjo garbaus amžiaus moteris, kuri nepanoro atskleisti savo tapatybės.

Moteris sakė, kad apie laimėjimą žinojo savaitę, tačiau delsė važiuoti į sostinę, nes su namiškiais niekaip negalėjo patikėti sėkme. Loterijos bilietus kiekvieną savaitę jau ne vienerius metus mamai perka dukra. „Aš tikiu ir pasitikiu laiminga dukros ranka“, - sakė laiminga moteris.

Kauniečiai į Vilnių atvyko su dukra, sūnumi ir jų antrosiomis pusėmis. Namie laukė penki anūkai ir tiek pat proanūkių. Šeima planuoja laimėjimą pasidalinti. Moteris sakė, kad sužinojusi apie laimėjimą šoko nepatyrė. Ji daug metų dirbo vyriausiaja buhaltere, tad jai tikrai nebus sunku visiems atseikėti, kiek reikia priklauso.

Savaitės viduryje apie laimėjimą žinojo dar ne visi giminaičiai. Laimėtoja planavo kartu su vyru džiugią žinią pranešti per Kalėdas.

Ji pasakojo, kad loterijos bilietus perka jau daug metų, tačiau tai pirmas jos toks didelis laimėjimas. Paklausta, kam išleis laimėtus pinigus, ji juokavo ir sakė, jog ruošiasi nupirkti savo katei maisto. „Labai brangus tas, kurį ji mėgsta, pats brangiausias“, - šypsojosi ponia iš Kauno.

Aukso puodas, kuriame buvo 330 477 eurai arba 1 mln. 141 tūkst. Lt., buvo laimėtas gruodžio 6 d. Laimingas bilietas ir vėl buvo pirktas Kaune „Prismos“ prekybos centre.

2015 12 16 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt