antradienis, sausio 19 d.
Mančesteris: pedofilas kaupė vaikiškas liemenėles kaip prievartos „trofėjus“
tiesa.com
policijos nuotrauka

Samiral Choudhury pirmiausia buvo areštuotas atliekant tyrimą dėl heroino ir kokaino tiekimo Šiaurės Vakarų bei Vidurio Anglijoje, tačiau tai, ką rado policijos pareigūnai, juos šokiravo.

Kokainu prekiavęs pedofilas buvo įkalintas po to, kai policija užrakintoje metalinėje spintelėje rado 10 vaikiškų liemenėlių, kurias jis laikė savo prievartos „trofėjais“.

Samiral Choudhury pirmą kartą buvo sulaikytas po to, kai jo automobilyje buvo rastas kilogramas kokaino. Policija, vykdydama didelį tyrimą dėl prekybos heroinu ir kokainu, konfiskavo raktų rinkinį ir „iššukavo" jo namą - būtent tada ir buvo rasti jauno vyro prievartautų vaikų drabužėliai.

Manoma, kad aukos buvo net septynios. Choudhury šiandien verkė doke, jis įkalinamas daugiau nei septyneriems metams, o anksčiau buvo įkalintas ketveriems metams už prekybą A klasės narkotikais.

Pareigūnai name taip pat rado „spyhole camera“ vaizdo kamerą, pritvirtintą prie laido po Choudhury pagalve. Jo telefone policija rado 48 sekundžių vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota seksualinė prievarta prieš vaiką.

Filmuotą medžiagą ištyrę ekspertai nustatė, kad vaiko amžius yra nuo septynerių iki dešimties metų.

Panašu, kad iškrypėlis taip pat šnipinėjo ir fotografavo duše besimaudančią kaimynę - policija įtaria, kad vyro telefone rastos nuotraukos buvo užfiksuotos „spyhole camera“ per skylutę sienoje.

2020 02 17 21:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt